Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Przy ul. Sportowej na sportowo

 

Rok szkolny 2019/2020

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Pływaniu Drużynowym Chłopców
  • udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym Chłopców
  • VII miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Tenisie Stołowym Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt w IMS
  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Dzieci w Halowej Piłce Nożnej
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Szachach Chłopców
  • udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Szachach Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Mini Siatkówce Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Rok szkolny 2018/2019

  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Piłce Nożnej” Wielkopolski Turniej Orlika”
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców
  • III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych i awans do Finału Wojewódzkiego
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Piłce Siatkowej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • II miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt
  • II miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Pływaniu Drużynowym Chłopców
  • udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców

Rok szkolny 2017/2018

  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Turku w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza
  • II miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Pływaniu Drużynowym Chłopców
  • XVI miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Pływaniu Drużynowym Chłopców 

Rok szkolny 2016/2017

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta i Powiatu w Pływaniu
  • I i II miejsce w VII Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 i Prezesa OSP
  • II miejsce w III Ogólnopolskim Siatkarskim Memoriale Daniela Brudzińskiego
  • udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach Drużynowych
  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym
  • V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej

Rok szkolny 2015/2016

  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • VI miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Siatkowej Chłopców
  • udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Drużynowych Szachach Dziewcząt i Chłopców
  • udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców
  • III miejsce w II Ogólnopolskim Siatkarskim Memoriale Daniela Brudzińskiego

Rok szkolny 2014/2015

  • 14 października 2014 – IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • 17 października 2014 – I i II miejsce w VI Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 i Prezesa OSP
  • 21 października 2014 – I i IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców
  • 29 października 2014 – V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
  • 5 listopada 2014 – V miejsce w Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej
  • 23 listopada 2014 – I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców
  • 30 listopada 2014 – I miejsce w I Siatkarskim Memoriale Daniela Brudzińskiego
  • 12 grudnia 2014 – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt
  • 10 stycznia 2015 – I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Rozbudowanego Systemu Minisiatkówki Chłopców
  • 14 stycznia 2015 – IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Drużynowych Szachach

Rok szkolny 2013/2014

  • 15 października 2013 – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców i zakwalifikowanie się do Finału Województwa Wielkopolskiego w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców
  • 23 października 2013 – V i VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
  • 14 listopada 2013- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Drużynowych Szachach
  • 29 listopada 2013 – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Warcabach Klasycznych Dziewcząt i Chłopców
  • I i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Piłce Siatkowej Chłopców
  • 4 marca 2014 – I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • 4 marca 2014- II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
  • 15 kwietnia 2014 – II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych i awans do Finału Wojewódzkiego
  • 21 kwietnia 2014 – V miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • 7 maja 2014 – V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
  • 7 maja 2014 – V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców
  • 9 maja 2014 – III miejsce w Finale Powiatowym Orlik „Cup” Chłopców

Wcześniej

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Sztafetach Pływackich Szkół Podstawowych, 2013 r.
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Indywidualnych Warcabach Klasycznych Chłopców, 2013 r.
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Drużynowych Szachach Klasycznych, 2013 r.
  • II miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej Chłopców, 2013 r.
  • II miejsce w finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt, 2013 r.
  • I miejsce – Klubowe Mistrzostwa Wielkopolski w Mini Piłce Siatkowej Chłopców  w Turku i awans do Mistrzostw Polski w Zabrzu , maj 2012
  • IV miejsce – III Międzynarodowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców PLATAN-Cup 2012  w Gdańsku
  • III miejsce – Klubowe Mistrzostwa Wielkopolski w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt  w Turku
  • III miejsce – III Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców w Łodzi
  • I miejsce – Klubowe Mistrzostwa Wielkopolski w Mini Piłce Siatkowej Chłopców  w Turku i awans do Mistrzostw Polski w Zabrzu, maj 2011
< Dodane przez szkola_admin dnia 10 marca 2013 17:12 >