Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

W drodze po laury

 

 

Rok szkolny 2019/2020

  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia. Plus: laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Aleksander Jachimowski kl. 6c, Bartosz Ściński kl. 6c, laureaci I stopnia: Franciszek Świątek kl. 5a, Oliwier Szydłowski kl. 5b, Antoni Chudecki kl. 6c, laureatka III stopnia: Tamara Driessen kl. 7a, laureaci IV stopnia: Witold Mosiagin kl. 4a, Jakub Kmieciak kl. 5d, Julia Łukasik kl. 6b, Maria Śmigielska kl. 6d, laureaci V stopnia: Agata Ziętek kl. 4b, Konrad Cieślak kl. 6c, Anastazja Kukulska kl. 6c, Denis Dąbkowski kl. 8c;
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny KRĄG „Polska od czasów wczesnopiastowskich do końca Dynastii Jagiellonów”: wyróżnieniaAleksander Jachimowski kl. 6c, Denis Dąbkowski kl. 8c, Sebastian Wagner kl. 7b
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny EDI-PINGWIN: laureat (1 miejsce w Polsce) – Aleksander Jachimowski kl. 6c, wyróżnienieJulia Łukasik kl. 6b;

Rok szkolny 2018/2019

  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Lingua.Plus z języka angielskiego:  laureatka I stopnia z wyróżnieniem: Zuzanna Tomczak kl. 4d, laureaci II stopnia: Aleksander Jachimowski kl. 5c, Michał Jasnowski kl. 4d, laureaci III stopnia: Stanisław Czapla kl. 6a, Alicja Cytrowska kl. 4d, laureaci IV stopnia: Karolina Gajewska kl. 8c,  Beata Pankowska kl. 6a, Stefan Pocztarek kl. 4e, Agata Naglewska kl. 4d, laureaci V stopnia: Dawid Włodarczyk kl. 6a, Michalina Greber kl. 4e, Marta Grzywacz kl. 4e, Nina Gatka kl. 4d;
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny EDI-PINGWINlaureat (5 miejsce w Polsce) – Aleksander Jachimowski kl. 5c;
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „GEO-Planeta”: wyróżnienie za bardzo dobry wynik – Aleksander Jachimowski kl. 5c, Denis Dąbkowski kl. 7c;
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny EDI-PANDA: laureat (1 miejsce w Polsce) – Aleksander Jachimowski kl. 5c, wyróżnienia: Martyna Jaros kl. 5b, Julia Łukasik kl. 5b;
  • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy EDI-PANDA: laureaci (5 miejsce w Polsce) – Stefan Pocztarek kl. 4e, Franciszek Świątek kl. 4a, wyróżnienia Olga Krótkiewicz kl. 4e,  Zuzanna Feliniak kl. 4e, Iga Woreta kl. 4a;
  • Olimpiada Olimpusek z języka polskiego: dyplom laureata  Maciej Tomaszak kl. 2c;
  • Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego: dyplom laureataBartosz Józefowicz kl. 1c;
  • Olimpiada Olimpusek z matematyki: I miejsce (grawerowany dyplom laureata) – Julia Bukowiecka kl. 1d, II miejsce – Aniela Kukulska kl. 1c, dyplom laureata – Bartosz Józefowicz kl. 1c, Cezary Kujawa kl. 1c, Anna Nowak kl. 1d, Lena Lubik kl. 1d,  Franciszek Serafiński kl. 1c, Franciszek Żyła kl. 2b;
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”: wyróżnieniaMaja Sobestjańska kl. 3b, Jakub Marek kl. 3a, Agata Ziętek kl. 3b, Michalina Greber kl. 4e, Katarzyna Rosiak kl. 4d, Michał Jasnowski kl. 4d, Natalia Strzykała kl. 4d, Piotr Seńko kl. 5b, Seweryn Miszczak kl. 5d, Amelia Tutaj kl. 5b, Amelia Marczak kl. 5b, Aleksandra Skała kl. 5b, Konrad Lament kl. 6b, Bartosz Majda kl. 6b, Filip Kaźmierczak kl. 7b;
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg” ph. „Polska Piastów”: III miejsce w kraju – Aleksander Jachimowski kl. 5c;
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus (XXX edycja): laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Maja Sobestjańska kl. 3b, Jakub Marek kl. 3a, Michał Jasnowski kl. 4d, Konrad Lament kl. 6b, Julia Łukasik kl. 5b, laureaci I stopnia: Michał Lament kl. 4b, Natalia Strzykała kl. 4d, Katarzyna Rosiak kl. 4d, laureaci II stopnia: Mateusz Błaszczyk kl. 3b, Witold Mosiagin kl. 3a, Agata Naglewska kl. 4d, Lena Frącala kl. 4d, Wiktoria Goslińska kl. 4d, Bartosz Majda kl. 6b, Aleksander Jachimowski kl. 5c, Seweryn Miszczak kl. 5d, laureaci III stopnia: Julia Bartosik kl. 4d, Martyna Piechota kl. 6b, Piotr Seńko kl. 5b, Martyna Rębisz kl. 5b, laureatka IV stopnia: Michalina Cieślak kl. 4a, laureaci V stopnia: Julia Kowalska kl. 3b, Dawid Jurkiewicz kl. 3a, Oliwia Laskowska kl. 4b, Dawid Józefowicz kl. 4c, Zuzanna Feliniak kl. 4e, Julia Rossa kl. 4e, Dawid Maciejewski kl. 6a, Stanisław Czapla kl. 6a, Michał Tomczak kl. 5b, Antoni Krysztoforski kl. 5c;
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Polonica.Plus: laureat II stopnia:  Aleksander Jachimowski kl. 5c, laureaci III stopnia:  Marta Grzywacz kl. 4e, Olga Krótkiewiczkl. 4e, Maria Śmigielska kl. 5d, laureaci IV stopnia: Jakub Kmieciak kl. 4c,  Martyna Jaros kl. 5b, Konstancja Giersz kl. 5c, Nela Pasturek kl. 5c, laureaci V stopnia: Franciszek Świątek kl. 4a, Martyna Rębisz kl. 5b, Antoni Chudecki kl. 5c, Stanisław Czapla kl. 6a;
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus: laureat I stopnia:  Aleksander Jachimowski kl. 5c, laureaci II stopnia:  Julia Łukasik kl. 5b, Martyna Rębisz kl. 5b, Antoni Chudecki kl. 5c, laureaci III stopnia: Hubert Maciejewski kl. 8a, Katarzyna Perlińska kl. 8a, Denis Dąbkowski kl. 7c, Amelia Marczak kl. 5b, laureaci IV stopnia: Tamara Driessen kl. 6a, Maria Jędrzejewska kl. 7b, laureaci V stopnia:  Patryk Kucharski kl. 5c, Aleksandra Kosińska kl. 5d, Piotr Seńko kl. 5b, Martyna Jaros kl. 5b, Anastazja Kukulska kl. 5c;
  • Konkurs ph. Pieśń przetrwa w ramach projektu Książka dobra na wszystko (org. MBP w Turku i MBP w Koninie): wyróżnienie – Iga Woreta kl. 4a i Michał Lament kl. 4e;
  • Konkurs ph. Józef Mehoffer i jego Turkowskie dzieło (org. Liceum Ogólnokształcące w Turku): wyróżnienie – Gabriela Woreta kl. 5b;

Rok szkolny 2017/2018

  • czerwiec 2018 – Ogólnopolskie Dyktando Szkolne: laureaci: Zuzanna Grzelka kl. 6b, Maja Kucharska kl. 5a, wyróżnienia: Filip Kaźmierczak kl. 6b, Dawid Włodarczyk kl. 5a, Stanislaw Czapla kl. 5a, Aleksander Jachimowski kl. 4c
  • maj 2018 – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego: laureat – Hubert Maciejewski kl. 7a; Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego: udział w etapie rejonowym – Hubert Maciejewski kl. 7a; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus (XXIX edycja): laureatka I stopnia z wyróżnieniem (100/100 pkt.): Katarzyna Rosiak kl. 3d, laureaci I stopnia (96/100 pkt.): Jakub Bartosik kl.6b, Konrad Lament kl. 5b, Amelia Marczak kl. 4b, Julia Łukasik kl. 4b, Piotr Seńko kl. 4b, Wojciech Woźniak kl. 3b, Natalia Strzykała kl. 3d, Agata Naglewska kl. 3d, Michał Jasnowski kl. 3d, laureaci II stopnia (92/100 pkt.): Filip Kaźmierczak kl. 6b, Martyna Rębisz kl. 4b, Amelia Tutaj kl. 4b, Aleksander Jachimowski kl. 4c, Oliwia Laskowska kl. 3b, Marta Grzywacz kl. 3e, Olga Krótkiewicz kl. 3e, Michalina Greber kl. 3e, Alicja Cytrowska kl. 3d, laureaci III stopnia (88/100 pkt.): Eryk Włodarczyk kl. 6c, Maja Grobelska kl. 6b, Seweryn Miszczak kl. 4d, Maria Śmigielska kl. 4d, Stefan Pocztarek kl. 3e, Franciszek Friedel kl. 3e, Lena Frącala kl. 3d, Wiktoria Goslińska kl. 3d, laureaci IV stopnia (84/100 pkt.): Bartosz Majda kl. 5b, Dawid Józefowicz kl. 3c, Julia Rossa kl. 3e, Zofia Jesiołowska kl. 3e, Zuzanna Tomczak kl. 3d, Michalina Cieślak kl. 3a, laureaci V stopnia (80/100 pkt.): Denis Dąbkowski kl. 6c, Aleksandra Frącala kl. 6b, Wiktoria Szymańska kl. 6b, Patrycja Szewczyk kl. 6b, Zuzanna Grzelka kl. 6b, Antoni Chudecki kl. 4c, Beata Pankowska kl. 5a, Dawid Robak kl. 3a, Michał Lament kl. 3b, Natalia Grzelewska kl. 3e, Michalina Kacała kl. 3d; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Polonica.Plus: laureat III stopnia: Amelia Marczak kl. 4b, laureat IV stopnia: Aleksander Joachimowski kl. 4c, laureaci V stopnia: Michał Tomczak kl. 4b, Szymon Ostrowski kl. 6a, Dominika Zieniewicz kl. 7b; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus: laureat I stopnia: Aleksander Joachimowski kl. 4c, laureaci II stopnia: Julia Łukasik kl. 4b, Anastazja Kukulska kl. 4c, laureaci IV stopnia: Nela Pasturek kl. 4c, Martyna Rębisz kl. 4b, laureaci V stopnia: Denis Dąbkowski kl. 6c, Konrad Cieślak kl. 7b, Piotr Seńko kl. 4b, Antoni Chudecki kl. 4c; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Biologia.Plus: laureat I stopnia z wyróżnieniem: Aleksander Joachimowski kl. 4c, laureatka II stopnia: Dominika Zieniewicz kl. 7b, laureaci IV stopnia: Julia Łukasik kl. 4b, Maria Śmigielska kl. 4d; Ogólnopolski konkurs historyczny „Klio”Katarzyna Perlińska kl. 7a – V miejsce w kraju, Hubert Maciejewski kl. 7a – VII miejsce w kraju, Aleksandra Szelągowska kl. 7b – VIII miejsce w kraju, Patrycja Szewczyk kl. 6b – X miejsce w kraju; powiatowy konkurs fotograficzny pod hasłem „Ubrani w książkę” (org. MBP w Turku): wyróżnienie – Katarzyna Perlińska kl. 7a; Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK: Aleksanda Lis kl. 1b – I miejsce, Laura Łukasik kl. 1b – V miejsce, Nina Rosiak 1b – XIV miejsce, Zuzanna Grenda kl. 1c – XIV miejsce
  • kwiecień 2018 – Olimpiada Wiedzy z języka angielskiego Archimedes.Plus-Lingua Plus: laureatka I stopnia: Zuzanna Tomczak kl. 3d, laureaci II stopniaLena Łuczak kl. 3d, Agata Naglewska kl. 3d, laureaci III stopnia: Kacper Mruk kl. 6c, Wiktoria Szymańska kl. 6b, Michał Jasnowski kl. 3d, Alicja Cytrowska kl. 3d, Stefan Pocztarek kl. 3e, Zofia Jesiołowska kl. 3e, laureatka IV stopniaKatarzyna Rosiak kl. 3d, laureaci V stopnia: Dawid Maciejewski kl. 5a, Martyna Rębisz kl. 4b, Aleksander Jachimowski kl. 4c, Wojciech Woźniak kl. 3b, Lena Frącala kl. 3d, Julia Rossa kl. 3e, Oskar Smoliński kl. 3a, Dawid Józefowicz kl. 3a, Michalina Cieślak kl. 3a, Karina Michalak kl. 3b; Ogólnopolski Konkurs Stypendiada Wczesnoszkolna – konkurs plastyczny „Plastuś”: w kategorii klas II – wyróżnienie Dawid Jurkiewicz kl. 2a, w kategorii klas III – wyróżnienie Franciszek Friedel kl. 3e, Olga Krótkiewicz kl. 3e, Lena Łuczak kl. 3d, Katarzyna Rosiak kl. 3d; Ogólnopolski Konkurs Stypendiada Wczesnoszkolna – konkurs czytelniczy „Abecadło”: w kategorii klas III –  wyróżnienie Katarzyna Rosiak kl. 3d, Oliwia Laskowska 3b; Ogólnopolski konkurs historyczny „Patria nostra”: nagroda – Katarzyna Perlińska kl. 7a, Hubert Maciejewski kl. 7a, Martyna Mokrowiecka kl. 7a; Miejsko-gminny konkurs historyczny ph. „M. Smorawiński – żołnierz walczący o niepodległość” pod patronatem Burmistrza Miasta Turku: I miejsce –Katarzyna Perlińska kl. 7a, Hubert Maciejewski kl. 7a, Patrycja Szewczyk kl. 6b; Miejsko-gminny konkurs historyczny ph. „Turek i dzień dzisiejszy naszego miasta” pod patronatem Burmistrza Miasta Turku: III miejsce – Dominika Zieniewicz kl. 7b, Aleksandra Szelągowska kl. 7b, Aleksandra Frącala kl. 6b, Amelia Pietrzak kl. 6c; Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „LEON” : Zuzanna Grenda kl 1c – IV miejsce w kraju, Laura Łukasik kl. 1b – V miejsce w kraju, Maciej Tomaszak kl. 1c i Borys Piskuła kl. 1d – X miejsce w kraju
  • marzec 2018 – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2018”: wynik bardzo dobry – Michał Jasnowski kl. 3d, Julia Bartosik kl. 3d, wyróżnienia – Mateusz Błaszczyk kl. 2b, Lena Frącala kl. 3d, Julia Łukasik kl. 4b, Amelia Marczak kl. 4b, Filip Kaźmierczak kl. 6b, Patrycja Szewczyk kl. 6b
  • luty 2018 – Międzyszkolny Konkurs Literacki na opowiadanie z dreszczykiem ph. „O czym szumi wiatr, gdy zapada zmrok” (org. SP nr 5 w Turku): I miejsce – Bartosz Majda kl. Vb,
  • grudzień 2017 – konkurs plastyczny (org. Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu): I miejsce w swojej kategorii wiekowej: Hanna Bartosik kl. 3d, wyróżnienie: Sergiusz Kowalski kl. 3d; konkurs plastyczny „Najładniejsza kartka Bożonarodzeniowa” (pod patronatem Margarety Budner Senator RP): II miejsce: Julia Bartczak kl. 2a, Jakub Szmajda kl. 3c; stypendyści Burmistrza Miasta Turku: Alan Bielawski, Roksana Biernacka, Adrianna Charaś, Patryk Cieślak, Jakub Graczyk, Szymon Janicki, Łukasz Jarmuż, Jakub Kotoński, Bartosz Mielczarek, Konrad Mory, Mateusz Romke, Amelia Rosiak, Dawid Sałop, Aleksandra Szelągowska, Dominika Świerk, Julia Urbanowska, Piotr Włodarczyk, Dominika Zieniewicz – uczniowie klasy 7b, Patrycja Szewczyk, Maja Grobelska, Oliwia Warach, Maria Jędrzejewska, Wiktor Walczykowski – uczniowie klasy 6b, Oliwier Krych kl. 3a, Eryk Nita kl. 4b, Konrad Lament kl. 5b, Konrad Cieślak kl. 5c, Marcin Rygiert kl. 6b; XVI Powiatowy festiwal kolęd i pastorałek Władysławów 2017: II miejsce Zofia Jesiołowska kl. 3e, III miejsce Antonina Zommer kl. 3b
  • listopad 2017 – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus (XXVIII edycja): laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Natalia Strzykała kl. 3d, Wiktoria Goślińska kl. 3d, Michał Jasnowski kl. 3d, Agata Naglewska  kl. 3d, Wojciech Woźniak kl. 3b, Michalina Cieślak kl. 3alaureaci I stopnia: Lena Frącala kl. 3d, Filip Kaźmierczak kl. 6b, Piotr Seńko kl. 4b, laureaci II stopnia: Eryk Nita kl. 4b, Marta Grzywacz kl. 3e, Michalina Greber kl. 3e, Julia Bartosik kl. 3d, Katarzyna Rosiak kl. 3d, Zuzanna Tomczak kl. 3d, laureaci III stopnia: Oliwia Laskowska kl. 3b, Alicja Cytrowska  kl. 3d, Jakub Kmieciak kl. 3c, Julia Łukasik kl. 4b, Kamil Świerk kl. 5a, Martyna Piechota kl. 5a, Patrycja Szewczyk kl. 6b, laureaci IV stopnia: Nina Gatka kl. 3d, Antoni Chudecki kl. 4c, Julia Litwin kl. 4b, Konrad Lament kl. 5b, Bartosz Majda kl. 5b, Aleksandra Solińska kl. 6c, laureaci V stopnia: Dawid Robak kl. 3a, Stefan Pocztarek  kl. 3e, Patryk Kucharski kl. 4c, Zachariasz Jałkiewicz kl. 4c, Stanisław Czapla kl. 5a; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Polonica.Plus (XVIII edycja): laureat III stopnia: Aleksander Jachimowski kl. 4c, laureaci IV stopnia: Martyna Rębisz kl. 4b, Amelia Marczak kl. 4b
  • październik 2017 – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus (XX edycja): laureatka I stopnia z wyróżnieniem: Julia Łukasik kl. 4b, laureaci I stopnia: Aleksandra Szelągowska kl. 7b, Stanisław Czapla kl. 5a, Aleksander Jachimowski kl. 4c, laureaci II stopnia: Hubert Maciejewski kl.7a, Antoni Chudecki kl. 4c, Patryk Kucharski kl. 4c, Aleksandra Skała kl. 4b, laureaci III stopnia: Martyna Rębisz kl. 4b, Patryk Cieślak kl. 7b, laureaci IV stopnia: Katarzyna Perlińska kl. 7a, Maria Jędrzejewska kl. 6b, Tamara Driessen kl. 5a, Amelia Marczak kl. 4b, Martyna Jaros kl. 4b, laureaci V stopnia: Julia Litwin kl. 4b, Konrad Cieślak kl. 7b, Martyna Mokrowiecka kl. 7a, Dominika Zieniewicz kl. 7b 

Rok szkolny 2016/2017

  • maj 2017 – Ogólnopolskie Dyktando Szkolne: laureaci: Katarzyna Perlińska kl. 6a, Hubert Maciejewski kl. 6a, Amelia Tutaj kl. 3b, Aleksandra Skała kl. 3b, Alicja Cytrowska kl. 2d, Oliwia Lament kl. 3b, wyróżnienia: Kacper Mruk kl. 5c, Martyna Rębisz kl. 3b, Michał Jasnowski kl. 2d, Konstancja Giersz kl. 3d, Amelia Marczak kl. 3b; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus (XXVII edycja): laureaci I stopnia z wyróżnieniem (zdobyli 100/100 pkt.): Julia Łukasik kl. 3b, Amelia Marczak kl. 3b, Aleksandra Skała kl. 3b, Filip Kaźmierczak kl. 5b, Martyna Mokrowiecka kl. 6a, laureaci I stopnia (96/100 pkt.): Zuzanna Chrostek kl. 3a, Martyna Rębisz kl. 3b, Julia Litwin kl. 3b, Martyna Jaros kl. 3b, Michał Tomczak kl. 3b, Konrad Lament kl. 4b, Kamil Świerk kl. 4a, laureaci II stopnia (92/100 pkt.): Bartosz Ściński kl. 3c, Maria Śmigielska kl. 3d, Seweryn Miszczak kl. 3d, Jakub Małolepszy kl. 3c, Roksana Krucka kl. 3a, Piotr Seńko kl. 3b, Piotr Włodarczyk kl. 6b, Katarzyna Perlińska kl. 6a, laureaci III stopnia (88/100 pkt.): Zuzanna Pakuła kl. 3d, Patryk Kucharski kl. 3c, Eryk Nita kl. 3b, Oskar Marcinkowski kl. 3a, Dominika Piątkiewicz kl. 3b, Nadia Przybył kl. 3a, Natalia Baranowska kl. 6a,  laureaci IV stopnia (84/100 pkt.): Michał Mory kl. 3d, Martyna Piechota kl. 4b, Hubert Maciejewski kl. 6a, laureaci V stopnia (80/100 pkt.): Bartosz Kaźmierczak kl. 3d, Bartosz Majda kl. 4b, Beata Pankowska kl. 4a, Dawid Maciejewski kl. 4a, Wiktoria Szymańska kl. 5b, Justyna Urbaniak kl. 6a, Dominika Zieniewicz kl. 6b
  • kwiecień 2017 – powiatowy etap konkursu informatycznego „Dwie strony sieci” (org. Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu): II miejsce – Katarzyna Perlińska kl. 6a, III miejsce – Martyna Mokrowiecka kl. 6a; Olimpiada Wiedzy z języka angielskiego Archimedes.Plus-Lingua Plus: laureaci II stopnia: Martyna Rębisz kl. 3b, Aleksander Jachimowski kl. 3c, laureaci III stopnia: Michał Tomczak kl. 3b, Amelia Marczak kl. 3b, laureaci IV stopnia: Jakub Sylwestrzak kl. 3b, Nadia Przybył kl. 3a, Piotr Seńko kl. 3b, Martyna Jaros kl. 3b, Michał Mory kl. 3d, Wiktoria Szymańska kl. 5b, laureaci V stopnia: Adam Gradzik kl. 3b, Dominika Piątkiewicz kl. 3b, Julia Litwin kl. 3b, Martyna Mokrowiecka kl. 6a, Hubert Maciejewski kl. 6a; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus (XIX edycja): laureatka I stopnia: Katarzyna Perlińska kl. 6a, laureatka III stopnia: Anna Ziętek kl. 5b, laureaci IV stopnia: Maria Jędrzejewska kl. 5b, Denis Dąbkowski kl. 5c, Aleksandra Szelągowska kl. 6b, Hubert Maciejewski kl. 6a; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Biologia.Plus: laureaci V stopnia: Katarzyna Perlińska kl. 6a, Denis Dąbkowski kl. 5c; powiatowy konkurs języka angielskiego: II miejsce – Wiktoria Szymańska kl. 5b; XXV Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…”: finalistka – Nikola Zając kl. 5c 
  • marzec 2017 – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”: wynik bardzo dobry – Michał Jasnowski kl. IId, Konrad Lament kl. IVb, Filip Kaźmierczak kl. Vb, wyróżnienia – Julia Bartosik kl. IId, Katarzyna Rosiak kl. IId, Michalina Greber kl. IIe, Zuzanna Chrostek kl. IIa, Martyna Rębisz kl. IIIb, Amelia Tutaj kl. IIIb, Julia Łukasik kl. IIIb, Martyna Mokrowiecka kl. VIa
  • styczeń 2017 – Ogólnopolski Konkurs Historyczny KRĄG „Państwo Piastów”: V miejsce w kraju – Katarzyna Perlińska kl. 6a, VIII miejsce w kraju – Hubert Maciejewski kl. 6a, XII miejsce w kraju – Patrycja Szewczyk kl. 5b, Denis Dąbkowski kl. 5c, Martyna Mokrowiecka kl. 6a
  • grudzień 2016 – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus (XXVI edycja): laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Julia Łukasik kl. 3b, Aleksandra Skała kl. 3b, Amelia Marczak kl. 3b, Piotr Seńko kl. 3b, laureat I stopnia: Eryk Nita kl. 3b, laureaci II stopnia: Dominika Piątkiewicz kl. 3b, Michał Tomczak kl. 3b,  Katarzyna Perlińska kl. 6a, laureaci III stopnia: Maria Śmigielska kl. 3d, Amelia Tutaj kl. 3b, Martyna Mokrowiecka kl. 6a,  laureaci IV stopnia: Martyna Rębisz kl. 3b, Brunon Soliński kl. 3b, Michał Mory kl. 3d, Piotr Włodarczyk kl. 6b, Filip Kaźmierczak kl. 5b, laureaci V stopnia: Nikola Kowalska kl. 3b, Bartosz Kaźmierczak kl. 3d, Julia Nowak kl. 6a; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Polonica.Plus (XVI edycja): laureat I stopnia: Hubert Maciejewski kl. 6a, laureaci IV stopnia: Anna Ziętek kl. 5b, Aleksandra Solińska kl. 5c, Julia Nowak kl. 6a, laureaci V stopnia: Oliwia Warach kl. 5b, Aleksandra Szelągowska kl. 6b; I etap Wojewódzkiego Konkurs Języka Angielskiego: laureatHubert Maciejewski kl. 6a; konkurs literacki „Każdy ma swoją historię – spisać, by nie zapomnieć”: wyróżnienie – Aleksandra Szelągowska kl. 6b
  • listopad 2016 – I etap Wojewódzkiego Konkurs Języka Polskiego: laureaci: Katarzyna Perlińska kl. 6a, Hubert Maciejewski kl. 6a, Patryk Cieślak kl. 6b
  • październik 2016 – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus (XVIII edycja): laureaci I stopnia: Katarzyna Perlińska kl. 6a, Aleksandra Wernik kl. 4c, laureaci III stopnia: Hubert Maciejewski kl. 6a, Maja Kucharska kl. 4a, Tamara Driessen kl. 4a, laureat IV stopnia: Stanisław Czapla kl. 4a, laureaci V stopniaDawid Włodarczyk kl. 4a, Aleksandra Szelągowska kl. 6b, Szymon Ostrowski kl. 5a; konkurs literacki „Moja ulubiona postać bajkowa” (org. Europejskie Centrum Bajkowe w Pacanowie): wyróżnienie – Aleksandra Szelągowska kl. 6b; X edycja konkursu „Józef Mehoffer i jego turkowskie dzieło”: w zadaniach zespołowych, w kategorii szkół podstawowych – I miejsce w składzie: Katarzyna Perlińska kl. 6a, Denis Dąbkowski kl. 5c i Hubert Maciejewski kl. 6a, w teście indywidualnym, w kategorii szkół podstawowych – II miejsce: Katarzyna Perlińska kl. 6a, w konkursie plastycznym Katarzyna Perlińska kl. 6a otrzymała wyróżnienie

Rok szkolny 2015/2016

  • maj 2016 – konkurs informatyczny „W świecie bezpiecznego Internetu” (org. Biblioteka Pedagogiczna w Koninie): wyróżnienie – Julia Jasnowska kl. VIb; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus (sesja wiosenna)laureaci I stopnia z wyróżnieniem (zdobyli 100/100 pkt.): Mikołaj Antczak kl. 6b, Filip Kaźmierczak kl. 4b, laureaci I stopnia (96/100 pkt.): Wiktoria Szymańska kl. 4b, laureaci II stopnia (92/100 pkt.): Martyna Mokrowiecka kl. 5a, Katarzyna Perlińska kl. 5a, Julia Jasnowska kl. 6b, Maciej Kmieciak kl. 6b, Mateusz Kowalczyk kl. 6b, Szymon Mielczarek kl. 6b, laureaci III stopnia (88/100 pkt.): Zuzanna Grzelka kl. 4b, Sara Buchali kl. 6c, Natalia Lament kl. 6c, laureaci IV stopnia (84/100 pkt.): Julia Nowak kl. 5a, Hubert Maciejewski kl. 5a, laureaci V stopnia (80/100 pkt.): Szymon Ostrowski kl. 4a, Miłosz Łukasik kl. 6b; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus (sesja wiosenna): laureaci II stopnia: Hubert Maciejewski kl. 5a, Katarzyna Perlińska kl. 5a, Denis Dąbkowski kl. 4c, laureat IV stopnia: Szymon Ostrowski kl. 4a, laureaci V stopnia: Aleksandra Szelągowska kl. 5b, Patryk Cieślak kl. 5b
  • kwiecień 2016 – XXIV Międzypowiatowy Konkuru Recytatorski „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…”: finalistka – Nikola Zając kl. 4c
  • marzec 2016 – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”: wyróżnienia – Antoni Krysztoforski kl. 2c, Julia Łukasik kl. 2b, Zuzanna Chrostek kl. 2a, Aleksandra Skała kl. 2b, Roksana Krucka kl. 2a, Bartosz Majda kl. 3b, Konrad Lament kl. 3b, Filip Kaźmierczak kl. 4b, Wiktoria Szymańska kl. 4b, Natalia Baranowska kl. 5a, Mikołaj Antczak kl. 6b, Sara Buchali kl. 6c, Szymon Mielczarek kl. 6b; XVII Festiwal Szkolny „Plama”: nagroda – teatr „Iskierka”
  • luty 2016 – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego: finalistka – Julia Jasnowska kl. 6b; Wojewódzki Konkurs Matematyczny: finalista – Mikołaj Antczak kl. 6b
  • styczeń 2016 – Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpusek: III miejsce w kraju – Aleksander Jachimowski kl. 2c
  • grudzień 2015 – III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych: I miejsce   Natalia Lament kl. 6c; konkurs wiedzy o Mehofferze (org. Muzeum Rzemiosła Tkackiego, I LO i Gimnazjum nr 1 w Turku): – III miejsce – Natalia Lament kl. 6c;  konkurs plastyczny „Pojazd godny Świętego Mikołaja” (org. MDK w Turku): nagrody – Katarzyna Rosiak kl. 1d, Olga Krótkiewicz kl. 1e
  • listopad 2015 – konkurs plastyczny „Samochód przyszłości” (org. firma Auto Miras): wyróżnienie – Sergiusz Kowalski kl. 1d; konkurs na „Rysunek o białej lasce” (org. Wielkopolskie Stowarzyszenie Niewidomych): laureaci – Gabriela Rosiak, Julia Kowalczyk, Karina Lisińska, Gabriel  Purgiel, Karol Piskorski (kl. 1a), Bartosz Kurka, Damian Melerowicz, Patrycja Jasiak, Miłosz Wdowiński, Jakub Kmieciak, Gabriela Antas (kl. 1c), Aleksandra Marczak, Nina Gatka, Jan Szymański, Lena Łuczak, Agata  NaglewskaLena Frącala (kl. 1d), Zofia Jesiołowska, Michalina Greber, Gabriela Sikora, Natalia Grzelewska, Julia Rossa, Adam Wodziński, Wiktor Opitz, Stefan Pocztarek (kl. 1e); konkurs literacki „A ja lubię czytać” (org. Biblioteka Pedagogiczna w Koninie): II miejsce – Jakub Bartosik kl. 4b
  • październik 2015 – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus: laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Katarzyna Perlińska kl. 5a, Hubert Maciejewski kl. 5a, laureatka II stopnia: Aleksandra Szelągowska kl. 5b, laureaci III stopnia: Maria Jędrzejewska kl. 4b, Aleksandra Ziętek kl. 6b, laureaci V stopnia: Abigail Chmielewska kl. 5c, Filip Kaźmierczak kl. 4b; Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Polonica.Plus: laureatka II stopnia: Nikola Zając kl. 4c, laureaci III stopnia: Mikołaj Antczak kl. 6b, Filip Kaźmierczak kl. 4b, Aleksandra Solińska kl. 4c, laureaci IV stopnia: Aleksandra Ziętek kl. 6b, Jakub Bartosik kl. 4b, Wiktoria Szymańska kl. 4c, laureat V stopniaMaciej Kmieciak kl. 6b; Olimpiada Wiedzy z języka angielskiego Archimedes.Plus-Lingua Plus: laureat II stopnia: Hubert Maciejewski kl. 5a, laureaci III stopnia: Martyna Mokrowiecka kl. 5a, Gabriela Pastuszka kl. 4c, Wiktor Walczykowski kl. 4c, laureatka IV stopnia: Maja Grobelska kl. 4c, laureaci V stopnia: Filip Kaźmierczak kl. 4b, Amelia Pietrzak kl. 4c, Aleksandra Solińska kl. 4c

Rok szkolny 2014/2015

  • maj 2015 – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus: Hubert Maciejewski kl. IVa – laureat II stopnia (92pkt.), Katarzyna Perlińska kl. IVa – laureatka V stopnia (80pkt.), Natalia Lament kl. Vc – laureatka V stopnia (80pkt.), Aleksandra Ziętek kl. Vb – laureatka V stopnia (80pkt.); Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus: Jakub Bartosik kl. IIIb – laureat I stopnia z wyróżnieniem (100pkt.), Filip Kaźmierczak kl. IIIb – laureat I stopnia z wyróżnieniem (100pkt.), Filip Rosiak.) kl. VIa – laureat I stopnia (96pkt), Martyna Kolańska kl. VIa – laureatka I stopnia (96pkt), Anna Ziętek kl. IIIb – laureatka I stopnia (96pkt), Weronika Goślińska kl. VIa – laureatka II stopnia (92pkt.), Hubert Maciejewski kl. IVa – laureat II stopnia (92pkt.), Klaudia Jasiak kl. VIc – laureatka III stopnia (88pkt.), Martyna Mokrowiecka kl. IVa – laureatka III stopnia (88pkt.), Maria Jędrzejewska kl. IIIb – laureatka III stopnia (88pkt.), Oliwia Warach kl. IIIb – laureatka III stopnia (88pkt.), Szymon Mielczarek kl. Vb – laureat IV stopnia (84pkt.), Mikołaj Antczak kl. Vb – laureat IV stopnia (84pkt.), Katarzyna Perlińska kl. IVa – laureatka IV stopnia (84pkt.), Piotr Włodarczyk kl. IVb – laureat IV stopnia (84pkt.), Agata Straszewska kl. VIa – laureatka V stopnia (80pkt.), Przemysław Kosobudzki kl. Vc – laureat V stopnia (80pkt.), Patryk Cieślak kl. IVb – laureat V stopnia (80pkt.), Gabriela Pastuszka kl. IIIb – laureatka V stopnia (80pkt.); Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALBUS”:  laureaci – Weronika Goślińska kl. VIa, Filip Rosiak kl. VIa; nagroda w międzypowiatowym konkursie recytatorskim „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa” i zakwalifikowanie się do finału konkursu – Gabriela Miszczak kl. IVa
  • kwiecień 2015 – Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy z języka angielskiego Archimedes-Lingua Plus: Hubert Maciejewski kl. IVa – laureat I stopnia z wyróżnieniem (100pkt.), Szymon Ostrowski kl. IIIa – laureat I stopnia (96pkt.), Gabriela Pastuszka kl. IIIb – laureatka III stopnia (88pkt.), Martyna Kolańska kl. VIa – laureatka III stopnia (88pkt.), Martyna Mokrowiecka kl. IVa – laureatka III stopnia (88pkt.), Kacper Mruk kl. IIIc – laureat IV stopnia (84pkt.), Wiktoria Goślińska kl. VIa – laureatka IV stopnia (84pkt.), Gabriela Gorgolewska kl. IVa – laureatka IV stopnia (84pkt.) , Konrad Mory kl. IVb – laureat IV stopnia (84pkt.), Filip Kaźmierczak kl. IIIb – laureat V stopnia (80pkt.), Kamil Bartczak kl. IIIc – laureat V stopnia (80pkt.), Katarzyna Perlińska kl. IVa – laureatka V stopnia (80pkt.), Agnieszka Gromada kl. IVa – laureatka V stopnia (80pkt.); Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Polonica. Plus: Wiktoria Górska kl. VIa – laureatka I stopnia (96 pkt.), Mikołaj Antczak kl. Vb – laureat II stopnia (92 pkt.), Julia Jasnowska kl. Vb – laureatka III stopnia (88 pkt.) , Mateusz Kowalczyk kl. Vb – laureat III stopnia (88 pkt.), Maciej Kmieciak kl. Vb – laureat III stopnia (88 pkt.), Marcelina Sobczak kl. VIb – laureatka III stopnia (88 pkt.), Agata Straszewska kl. VIa – laureatka III stopnia (88 pkt.) , Zuzanna Kaczmarek kl. VIc – laureatka III stopnia (88 pkt.), Miłosz Łukasik.) kl. Vb – laureat IV stopnia (84 pkt.), Martyna Kolańska kl. VIa – laureatka IV stopnia (84 pkt.), Sara Buchali kl. Vc – laureatka IV stopnia (84 pkt.), Katarzyna Perlińska kl. IVa – laureatka IV stopnia (84 pkt), Dominika Zieniewicz kl. IVb – laureatka V stopnia (80 pkt.), Wiktoria Klinkiewicz kl. VIa – laureatka V stopnia ( 80 pkt.), Natalia Lament kl. Vc – laureatka V stopnia ( 80 pkt.)
  • marzec 2015 – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2015”: wyróżnienia – Kacper Krzyżostaniak kl. VIa, Filip Rosiak kl. VIa, Martyna Mokrowiecka kl. IVa, Filip Kaźmierczak kl. IIIb, Wiktoria Szymańska kl. IIIb; Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem „Zapobiegamy Pożarom”:  I miejsce  Martyna Kolańska kl. VIa
  • styczeń 2015 – Ogólnopolska Olimpiada z jęz. angielskiego Olimpusek: Filip Kaźmierczak kl. IIIb – 176 pkt./12 miejsce w kraju, Kinga Kowalska kl. Ic – 175 pkt./12 miejsce w kraju, Piotr Seńko kl. Ib – 175 pkt./12 miejsce w kraju, Kacper Mruk kl. IIIc -170 pkt./14 miejsce w kraju, Nadia Przybył kl. Ia – 166 pkt./15 miejsce w kraju, Adrian Antczak kl. IIa – 162 pkt./15 miejsce w kraju
  • listopad 2014 – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus: Natalia Baranowska kl. IVa – laureatka I stopnia z wyróżnieniem (100/100 pkt.), Hubert Maciejewski kl. IVa – laureat I stopnia z wyróżnieniem (100/100 pkt.), Mikołaj Antczak kl. Vb – laureat I stopnia z wyróżnieniem (100/100 pkt.), Abigail Chmielewska kl. IV c – laureatka I stopnia (96/100 pkt.), Martyna Mokrowiecka kl. IVa – laureatka I stopnia (96/100 pkt.), Julia Nowak kl. IVa – laureatka I stopnia (96/100 pkt.), Katarzyna Perlinska kl. IVa – laureatka I stopnia (96/100 pkt.), Jakub Bartosik kl. IIIb – laureat II stopnia, (92 pkt.), Filip Kaźmierczak kl. IIIb – laureat II stopnia (92 pkt.), Maciej Kmieciak kl. Vb – laureat II stopnia (92 pkt.), Martyna Kolańska kl. VIa – laureatka II stopnia (92 pkt.), Mateusz Durski kl. IVb – laureat III stopnia (88 pkt.), Przemysław Kosobudzki kl. Va – laureat III stopnia (88 pkt.), Mateusz Kowalczyk kl. Vb – laureat III stopnia (88 pkt.), Szymon Mielczarek kl. Vb – laureat III stopnia (88 pkt.), Filip Rosiak kl. VIa – laureat III stopnia (88 pkt.), Marika Borowiak kl. IVa – laureatka IV stopnia (84 pkt.), Patryk Cieślak kl. IVb – laureat IV stopnia (84 pkt.), Jakub Kotoński kl. IVb – laureat IV stopnia (84 pkt.), Julia Jasnowska kl. Vb – laureatka IV stopnia (84 pkt.), Weronika Goślińska kl.VIa – laureatka IV stopnia (84 pkt.), Wiktor Walczykowski kl. IIIc – laureat V stopnia (80 pkt.), Magdalena Kaźmierczak kl. IVa – laureatka V stopnia (80 pkt.), Kinga Kupińska kl. IVc – laureatka V stopnia (80 pkt.)
  • październik 2014 – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus: Hubert Maciejewski kl. IVa – laureat I stopnia (96/100 pkt.), Katarzyna Perlińska kl. IVa – laureatka II stopnia (92/100 pkt.), Aleksandra Szelągowska kl. IVb – laureatka II stopnia (92/100 pkt.), Dawid Sałop kl. IVb – laureat III stopnia (88/100 pkt.), Natalia Lament kl. Vc – laureatka III stopnia (88/100 pkt.), Aleksandra Ziętek kl. Vb – laureatka III stopnia (88/100 pkt.), Mateusz Kowalczyk  kl. Vb – laureat  III stopnia (88/100 pkt.), Mikołaj Antczak kl. Vb – laureat  III stopnia (88/100 pkt.), Kinga Piskuła kl. Vb – laureatka IV stopnia (84/100 pkt.), Szymon Janicki kl. IVb – laureat  IV stopnia (84/100 pkt.), Dawid Nawrocki kl. IVa – laureat  IV stopnia (84/100 pkt.), Natalia Baranowska kl. IVa – laureatka  IV stopnia (84/100 pkt.), Patryk Cieślak kl. IVb – laureat V stopnia (80/100 pkt.)

Rok szkolny 2013/2014

  • październik 2013 – Jakub Kowalczyk kl. VIb – laureat I stopnia (96/100 pkt.) Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Polonica.Plus
  • październik 2013 – Maciej Kmieciak kl. IVb (92/100pkt.), Zuzanna Kaczmarek kl. Vc (92/100pkt.) – laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Polonica.Plus
  • październik 2013 – Maciej Kmieciak kl. IVb – laureat I stopnia (96/100 pkt.), Jakub Kowalczyk kl. VIb – laureat II stopnia (92/100 pkt.), Mateusz Kowalczyk kl. IVb – laureat II stopnia (92/100 pkt.) Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus
  • grudzień 2013 – Bartosz Majda kl. Ib – I miejsce w konkursie plastycznym ph. „Przygoda z Mikołajem” zorganizowanym przez MDK w Turku
  • grudzień 2013 – Ogólnopolski Projekt Stypendialny „STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA”
    • konkurs ortograficzny „Ortograf” – Weronika Małkowska kl. IIc – wyróżnienie
    • konkurs matematyczny „Plus-Minus” – Filip Kaźmierczak kl. IIb – wyróżnienie
    • konkurs czytelniczy „I Ty możesz być czytelny”– Gabriela Miszczak kl. IIIa – wyróżnienie
    • konkurs plastyczny „Kreska”– Marika Borowiak i Katarzyna Perlińska uczennice klasy IIIa – wyróżnienie
  • grudzień 2013 – Jakub Kowalczyk kl. VIb – 7 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KLIO 2013 ph. „Polskie symbole narodowe”
  • grudzień 2013 – Martyna Laskowska kl. VIb – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Plus-Minus”
  • 04.12.2013 – klasa IIa – III miejsce w kategorii klas I-III oraz klasa IVb – III miejsce w kategorii klas IV-VI w konkursie „Środowisko szanuję, śmieci segreguję” – konkurs pod patronatem Urzędu Miasta w Turku
  • 07.01.2014 r. Filip Kaźmierczak kl. IIb– laureat (14 miejsce w kraju) Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego „OLIMPUSEK”
  • 07.01.2014 – uczniowie klasy Ib: Bartosz Majda (7 miejsce w kraju), Martyna Piechota (9 miejsce w kraju), Konrad Lament (10 miejsce w kraju) – laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady „OLIMPUSEK” z nauczania zintegrowanego
  • 08.01.2014 – Hubert Maciejewski kl. IIIa – laureat (11 miejsce w kraju) Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego „OLIMPUSEK”
  • 25.02.2014– Patryk Kostrzewa kl. VIa – III miejsce w Miejskim Konkursie Literackim, Martyna Laskowska kl. VIa wyróżnienie w Miejskim Konkursie Literackim
  • 15.03.2014 – kółko teatralne „Iskierka” – wyróżnienie w 36. Konfrontacjach teatrów dziecięcych ph. „Przestrzenie wyobraźni”
  • 30.03.2014 – Oliwia Nowinowska kl. Vb – nagroda w konkursie plastycznym ph. „Pisanka Wielkanocna” organizowanym przez MDK w Turku
  • marzec 2014 – Martyna Mokrowiecka kl. 3a, Maciej Kmieciak kl. 4b, Filip Rosiak kl. 5a, Kacper Krzyżostaniak kl. 5a – wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
  • kwiecień 2014 – Jakub Kowalczyk kl. VIb – 10 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym Klio 2014
  • 03.04 2014 – Gabriela Miszczak kl. IIIa nagroda w międzypowiatowym konkursie recytatorskim „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa”
  • 12.04.2014 – Hubert Maciejewski kl. IIIa – laureat II stopnia (92/100 pkt.) Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus z jęz. angielskiego LINGUA PLUS
  • 12.04.2014 – Gabriela Gorgolewska kl. IIIa – laureatka II stopnia (92/100 pkt.) Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus z jęz. angielskiego LINGUA PLUS
  • 12.04.2014 – Dominika Zieniewicz kl. IIIb – laureatka III stopnia (88/100 pkt.) Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus z jęz. angielskiego LINGUA PLUS
  • 12.04.2014 –Natalia Lament kl. IVc– laureatka III stopnia (88/100 pkt.) Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus z jęz. angielskiego LINGUA PLUS
  • 16.04.2014 – Gabriela Miszczak kl. IIIa – wyróżnienie w finale XVII Wielkopolskiego Konkursu Recytatorskiego i Plastycznego ph. „Wierszydełko”
  • kwiecień 2014 – Michał Piąstka kl. VIb, Mikołaj Antczak kl. IVb, Maciej Kmieciak kl. IVb – wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska – EKOTEST
  • 07.05.2014– Patryk Cieślak kl. IIIb zakwalifikował się do Międzypowiatowego Konkursu Czytania ze Zrozumieniem
  • 27.05.2014 – uczniowie: Patrycja Gronostaj kl. VIb, Jakub Kowalczyk kl. VIb, Kacper Krzyżostaniak kl. Va – I miejsce drużynowo w Miejsko-Gminnym Konkursie Wiedzy Europejskiej ph. „10 lat Polski w Unii Europejskiej”
  • maj 2014 – Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus: laureaci I stopnia z wyróżnieniem (100/100 p.) – Katarzyna Perlińska kl. IIIa, Hubert Maciejewski kl. IIIa, Filip Rosiak kl. Va, Weronika Goślińska kl. Va, Jakub Kowalczyk kl. VIb, Marta Marczak kl. VIa; laureaci I stopnia (96/100 p.)Julia Nowak kl. IIIa, Martyna Kolańska kl. Va, Kacper Krzyżostaniak kl. Va,  Michał Piąstka kl. VIb, Gabriela Majczak kl. VIb, Kacper Pietrzak kl. VIc; laureaci II stopnia (92/100 p.)Martyna Mokrowiecka kl. IIIa, Maciej Kmieciak kl. IVb, Gabriela Kaźmierczak kl. VIa; laureaci III stopnia (88/100 p.)Nina Siwczyńska kl. IIIa, Natalia Baranowska kl. IIIa, Sara Buchali kl. IVc, Natalia Lament kl. IVc, Patrycja Gronostaj kl. VIb, Martyna Laskowska kl. VIa
  • 11.06.2014 – uczennice: Natalia Lament kl. IVc i Marcelina Sobczak kl. Vc – II miejsce drużynowo w Miejsko-Gminnym Konkursie Czytelniczo-Historycznym ph. „Historia i dzień dzisiejszy naszego miasta”

Wcześniej

  • zdobycie certyfikatu „ Szkoły z klasą”
  • zajęcie I miejsca w Wielkopolsce w konkursie „Wygraj z astmą”
  • przystąpienie do projektu Comenius Regio „Młodzi ratownicy bez granic”
  • uzyskanie  certyfikatu „Szkoły promującej zdrowie”
  • uzyskanie tytułu „Szkoła Odkrywców Talentów”
  • zdobycie certyfikatu „Szkoła Bezpiecznego Internetu”
  • przystąpienie  do akcji „Oxford w naszej szkole”
  • V miejsce w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym organizowanym przez WWF GLOBAL pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Edukacji Narodowej ph. „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły”
  • Wojewódzki Konkurs Humanistyczny – finalistka Kinga Krzyżostaniak
  • Wojewódzki konkurs Matematyczny – finalistka Kinga Krzyżostaniak
  • Międzyszkolny  Konkurs Przyrodniczy – laureatka  Kinga Krzyżostaniak
  • Laureatka konkursu recytatorskiego ,,Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…” Strzałkowo 2011 – Martyna Kolańska
  • Finalistka  konkursu recytatorskiego   „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…” Strzałkowo 2012 – Martyna Kolańska
  • finalistka konkursu recytatorskiego „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…” Strzałkowo 2013 – Gabriela Miszczak
  • Olimpiada Wiedzy Polonica-Oxford.Plus oraz Historia-Oxford.Plus – 10 uczniów laureatami olimpiady polonistycznej: Martyna Kolańska – 96/100p., Zuzanna Rosiak – 96/100p. oraz 4 uczniów olimpiady historycznej: Julia Lament – 100/100p., Aleksandra Straszewska – 100/100p.
  • Międzyszkolny Konkurs Gramatyczno-Ortograficzny z języka polskiego dla klas IV-VI – II miejsce Paula Fret
  • VI Powiatowy Konkurs Poezji Obcojęzycznej – I miejsce Klaudia Majcherek, III miejsce Wiktoria Kowalczyk
  • Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego dla klas I-III  –  Hubert Maciejewski – III miejsce w kraju 205/210p.
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Szkół Podstawowych – I miejsce Julia Lament, Klaudia Człapa
  • Miejski Konkurs Języka Angielskiego – II miejsce Julia Lament, III miejsce Aleksandra Straszewska
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym –  I miejsce drużynowo eliminacje gminne, VII miejsce drużynowo eliminacje powiatowe. Drużyna w składzie: Jakub Bartosik, Kacper Krzyżostaniak, Mateusz Gil
  • Międzypowiatowy Konkurs Cichego Czytania ze Zrozumieniem – laureatka  Julia Jasnowska
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Szkół Podstawowych – eliminacje miejskie  –  I miejsce Julia Lament, III miejsce Klaudia Człapa
  • Międzypowiatowy  Konkurs „Strony rodzinne piękniejsze niż inne” – konkurs plastyczny: Szymon Przekoracki –  I miejsce za fotografię, natomiast  Patrycja Szewczyk –  I miejsce za folder turystyczny.  W kategorii klas IV-VI  Martyna Kolańska  –   I miejsce, a Martyna Laskowska – III miejsce za folder turystyczny
< Dodane przez szkola_admin dnia 10 marca 2013 16:46 >