Świąteczne warsztaty

W dniu 1 grudnia dzieci z kl. 1A wybrały się na niezwykle interesujące warsztaty świąteczne do Zagrody Olszówka. W programie przewidziane było wykonanie własnoręcznie robionej ozdoby świątecznej. Uczniowie byli zachwyceni przewidzianymi atrakcjami oraz poczuli magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wykazały się naprawdę dużą kreatywnością oraz pomysłowością. Oczywiście wykonane stroiki różniły się od siebie, ale z całą pewnością wszystkie były piękne oraz niezwykłe. Wspólne przygotowanie potraw np. pierogów również zbliżyło dzieci, bardzo chętnie wzajemnie wymieniały się różnymi, ciekawymi pomysłami na farsz. Naturalnie na koniec tej interesującej przygody uczniowie odwiedzili zwierzęta. Była to doskonała okazja na poznanie pewnych intrygujących ciekawostek. Dzieci dowiedziały się także jak należy prawidłowo karmić zwierzęta oraz o nie dbać. Z całą pewnością te warsztaty pozostaną niezapomniane, ponieważ przyniosły uczniom naprawdę wiele radości. Na zakończenie spotkania, gospodyni poczęstowała nas domowym chlebem, który jest symbolem pożywienia, a także dostatku i pomyślności.

< Dodane przez szkola dnia 2 grudnia 2023 1:09 >