Pracujemy z robotami Photon

Uczniowie klasy 3d pod kierunkiem Wioletty Fibich rozpoczęli od marca 2022 r. innowacyjną naukę matematyki z wykorzystaniem różnych sposobów kodowania i programowania sztucznej inteligencji – Photon Robot. Wprowadzenie uczniów w świat nowoczesnych technologii przynosi im dużo radości. Photon to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne narzędzia do nauczania, to zabawka która rozwija swoje możliwości razem z uczniem. Robot posiada interaktywną historię motywującą do eksperymentowania i zabawy z robotem – a ten z kolei, dzięki działaniom dziecka, otrzymuje nowe funkcje i możliwości. Photon jest wyposażony w nowoczesną technologię, potrafi reagować na wiele bodźców zewnętrznych, a dzięki dedykowanej aplikacji, pomaga uczniom rozwijać wyobraźnię, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz uczy podstaw programowania.

< Dodane przez szkola dnia 6 marca 2022 21:17 >