„A ja wolę moja mamę…”

26 maja 2015 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Matki, na którą uczniowie klasy 2b zaprosili najbliższe i najważniejsze osoby w swoim życiu – swoje mamy. Uczniowie zaprezentowali wiersze, taniec oraz zaśpiewali piosenkę w których wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniale wybacza. Oprócz występu dzieci wręczyły swoim mamom wykonane przez siebie piękne kolorowe kwiaty. Zadaniem każdej mamy było rozpoznanie siebie na portretach wykonanych przez dzieci. Po części artystycznej dzieci wraz ze swoimi mamami wykonały ramki , na ich wspólne zdjęcie. Dla dzieci impreza ta była znakomitą okazją, aby zaprezentować się ze swej jak najlepszej strony oraz pochwalić się swym talentem plastycznym, muzycznym, recytatorskim i tanecznym.

< Dodane przez szkola dnia 3 czerwca 2015 17:24 >