Apel Laureata

Z końcem semestru dokonujemy podsumowania naszych szkolnych działań, a wszystko to podczas organizowanego przez samorząd uczniowski Apelu Laureata. Akcje charytatywne, ekologiczne, liczne konkursy szkolne i pozaszkolne, udział w olimpiadach, imprezy uczniowskie – to wszystko pokazuje, jak niezwykle aktywnie działamy. Wręczyliśmy również nagrody za najwyższe wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe, gdyż wiadomo ,że nasza szkoła jest szkołą, w której funkcjonują klasy o takim profilu. Pani dyrektor, Maria Kukulska podkreśliła, jak ważną rolę odgrywa zdobywanie przez nas wiedzy i umiejętności już na poziomie szkoły podstawowej. Występ uświetnił występ dziewczynek z kółka muzycznego pod kierunkiem pani Małgorzaty Kociołek. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a kolejny taki apel już za pól roku.

< Dodane przez szkola_admin dnia 31 stycznia 2015 21:51 >