Apel Laureata – kl. 1-3

23 czerwca odbył się w naszej szkole Apel Laureata, podczas którego podsumowano osiągnięcia uczniów klas I-III w II semestrze roku szkolnego 2015/2016. W tym dniu przed społecznością szkolną zaprezentowali się zwycięzcy poszczególnych konkursów oraz olimpiad szkolnych, miejskich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Okazało się, że mieliśmy sporo osiągnięć! Za swą sumienną i wytrwałą pracę uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy, które były uwieńczeniem ich sukcesów, a przez swych kolegów nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Wicedyrektor szkoły pani Wioletta Fibich pogratulowała wszystkim laureatom oraz życzyła uczniom, aby w przyszłym roku szkolnym z równym zapałem i zaangażowaniem przystępowali do różnego rodzaju konkursów i zdobywali w nich jak najwyższe lokaty.

< Dodane przez szkola dnia 23 czerwca 2016 18:51 >