Apel Laureata – kl. 4-6

Jednym z ważniejszych apeli podsumowujących osiągnięcia naszych uczniów w II semestrze bieżącego roku szkolnego jest „Apel Laureata”, który odbywa się w przeddzień zakończenia roku szkolnego. To dobra okazja aby sfinalizować osiągnięcia i wyniki, wręczyć nagrody i dyplomy laureatom różnych konkursów szkolnych i pozaszkolnych, docenić ich pracę i wysiłek włożony w uzyskany sukces. Tegoroczny apel potwierdza wysoki poziom, jaki reprezentują uczniowie naszej szkoły. W gronie nagrodzonych byli m.in. finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego i Matematyki, 30 laureatów ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus z matematyki, języka angielskiego i historii. Nasi uczniowie aktywnie brali udział w wielu konkursach międzyszkolnych i powiatowych, angażowali się w akcje i projekty szkolne. Licznie nagrodzeni zostali również nasi sportowcy, którzy wielokrotnie reprezentowali szkołę na zawodach sportowych. Pani dyrektor szkoły pogratulowała wszystkim laureatom, życząc dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

< Dodane przez szkola dnia 23 czerwca 2016 19:00 >