Atrakcje Szalonego Wiosennego Tygodnia

22 marca, w naszej szkole, odbył się Dzień Bez Plecaka – wyjątkowa okazja dla uczniów, by porzucić tradycyjne plecaki lub torby i zastąpić je czymś zupełnie innym. Niektórzy uczniowie zdecydowali się na noszenie książek w koszykach, torebkach, walizkach, a nawet woreczkach na śniadanie. Każdy próbował znaleźć unikalny sposób na przenoszenie swoich podręczników i przyborów szkolnych. Tego samego dnia obchodziliśmy również Dzień Szalonej Fryzury. Uczniowie wykorzystali tę okazję, aby dać upust swojej kreatywności i zaskoczyć innych nietypową stylizacją włosów. To było wyjątkowe wydarzenie, pełne uśmiechu i zabawy, gdzie każdy mógł poczuć się wyjątkowo i dostrzec siebie oraz innych w zupełnie nowym świetle.

< Dodane przez szkola dnia 22 marca 2024 21:39 >