Awans dziewcząt i chłopców do Mistrzostw Rejonu

25 lutego odbył się w naszej szkole Turniej o Mistrzostwo Powiatu Tureckiego w Piłce Siatkowej. Nasze zespoły rozegrały bardzo dobre mecze. Nie popełniliśmy błędów w przyjęciu i zagrywce, co sprawiło, że goście (zespoły z Malanowa i Przykony) musieli uznać wyższość. Wygrane dziewcząt i chłopców (2:0 w każdym meczu) sprawiły, że obydwa zespoły reprezentujące naszą szkołę uplasowały się na I miejscu w Powiecie. Wyniki spotkań dziewcząt: SP4 Turek – SP Przykona 2:0 (25:11, 25:10, SP4 Turek – SP Malanów 2:0 (25:10, 25:7). Wynik meczu chłopców: SP4 Turek – SP Malanów 2:0 (25:9, 25:12). Zespół SP4 Turek reprezentowały: Jaroma Martyna, Janczak Kornelia, Arent Zuzanna, Pogoda Daria, Janaszczyk Sandra, Piskuła Kinga, Choja Nikola, Szewczyk Patrycja, Zieniewicz Dominika, Lubas Julia, Urbańska Julia (opiekun: Iwona Kustosz). Zespół chłopców: Baranowski Kacper, Baranowski Norbert, Grzesik Jan, Marcinkowski Miłosz, Mokrowiecki Maksymilian, Kosobudzki Przemysław, Orligóra Jakub, Walaszczyk Dawid, Groblica Miłosz, Łukasik Miłosz (opiekun: Jerzy Urbańczyk).
Następnym etapem naszych zmagań są Mistrzostwa Rejonu Konińskiego, które odbędą się 10 marca w Strzałkowie dla chłopców oraz 11 marca w Przykonie dla dziewcząt. Gratulujemy obydwu zespołom i życzymy im awansu na Mistrzostwa Wielkopolski. Dziękujemy też kibicom za wsparcie, doping i wiarę w naszych siatkarzy.

< Dodane przez szkola dnia 28 lutego 2016 19:47 >