Bal szóstoklasisty

13 czerwca, w upalne sobotnie popołudnie, odbył się bal szóstoklasistów. Tegoroczni absolwenci bawili się w murach naszej szkoły. Po kilku latach uroczystość powróciła do Czwórki i okazało się, że był to trafiony pomysł. Przy czynnym udziale rodziców sala gimnastyczna nabrała letnich kolorów, a kreacje uczennic świetnie wkomponowały się w kolorystykę wystroju. Bal rozpoczął się prezentacją wszystkich szóstych klas przedstawioną przez Klaudię, Olę i Weronikę. Uczennice klasy VIc zaprezentowały poszczególne klasy, zaczynając od klasy pierwszej i opatrzyły zdjęcia trafnymi komentarzami, które wprowadziły wszystkich w wesoły nastrój. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Maria Kukulska, która powitała rodziców, nauczycieli i uczniów i rozpoczęła bal, życząc wszystkim udanej zabawy. Bardzo miła atmosfera, jaka panowała podczas tej imprezy i wspaniała wspólna zabawa na pewno pozostanie we wspomnieniach wszystkich uczestników.

< Dodane przez szkola dnia 16 czerwca 2015 22:07 >