Spotkanie z policjantem dla uczniów klas pierwszych

W poniedziałek, 7 X 2013 r. w naszej szkole miało miejsce spotkanie kl. I z przedstawicielami policji tj. – sierż. sztab. Dariuszem Czekałą i sierż. Miłoszem Gołębowskim. Policjanci podawali młodym słuchaczom przykłady zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego, dzięki temu uczniowie przekonali się, że ich bezpieczeństwo zależy również od nich, od ich rozważnego i przemyślanego postępowania. Ciekawostką spotkania był film „Bezpieczna droga z radami Spongeboba”. Bohater filmu przedstawił uczniom rady dla pieszych, rowerzystów i pasażerów. Podczas spotkania zwrócono również uwagę na odblaski, które są bardzo ważnym elementem w bezpiecznym poruszaniu się po drogach.
Powyższe spotkanie pozwoliło pierwszakom poznać zasady bezpieczeństwa na drodze.

< Dodane przez szkola_admin dnia 12 października 2013 22:13 >