„Bo nauczyciel jest kapitanem /co na okręcie dookoła świata / płynie wraz z nami / przez szkolne lata”

Te słowa stanowią myśl przewodnią tegorocznej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w naszej szkole 13 września. Uczniowie z klas IVc i Va zaprezentowali „Szkolny kalejdoskop”, w którym w humorystyczny sposób przedstawili rzeczywistość szkolną i niełatwą pracę dyrekcji i pedagogów, a także różnorakie perypetie uczniów. Także najmłodsi przedstawiciele braci uczniowskiej (klasa IIb) podziękowali swoim nauczycielom za ich trud. Dzieciom bardzo spodobały się również tańce w wykonaniu piątoklasistek. Po serdecznych życzeniach dla nauczycieli i uczniów – wszak to święto całej społeczności szkolnej – oraz wręczeniu kwiatów wszyscy uczestnicy uroczystości w doskonałych humorach rozeszli się do klas.

< Dodane przez szkola dnia 16 października 2016 11:10 >