„Cud Świętej Nocy”

Tradycją naszej szkoły stały się Spotkania Bożonarodzeniowe. W czwartek, 18 grudnia społeczność szkolna uczestniczyła w przedstawieniu jasełkowym „Cud Świętej Nocy”. Rozważając tajemnicę Bożego Narodzenia, występujący uczniowie, przenieśli nas myślą i sercem do małego miasteczka Betlejem, snując głębokie refleksje nad cudem Świętej Nocy, kiedy to Maleńka Miłość przyszła do każdego z nas, ofiarowując nam to, co najcenniejsze – swoje życie. Spotkanie to wprowadziło wszystkich w atmosferę wigilijnego wieczoru, było okazją, do złożenia życzeń, wspólnego kolędowania i otwarcia serc na rodzące się Dobro. Przedstawienie przygotowali uczniowie klas IV-VI pod opieką p. Bogumiły Pluty, p. Haliny Szugaj, p. Piotra Kmieciaka.

< Dodane przez szkola_admin dnia 20 grudnia 2014 19:10 >