„Czwórka” znowu w akcji – charytatywnej

Przez cały tydzień uczniowie naszej szkoły przynosili kolorowanki i kredki, tym samym włączając się do akcji „Kredki i kolorowanki dla oddziału dziecięcego” zorganizowanej przez Centrum Pomocy Rodzinie przy MOPS w Turku. 18 lutego ponad 100 kolorowanek i 98 paczek kredek i mazaków zostało dostarczone do CPR. Pani Pacławska z radością przyjęła dary, które zostaną przekazane na oddział dziecięcy naszego szpitala. Dzieci przebywające w szpitalu bardzo chętnie rysują i malują , co pomaga im chociaż na chwilę zapomnieć o chorobie.
Nasi uczniowie po raz kolejny dali dowód na to, że są wrażliwi i otwarci na potrzeby innych ludzi. Dyrekcja i wychowawcy klas bardzo dziękują uczniom i ich rodzicom za włączenie się i tak liczny udział w akcji. Pokazaliście państwo już niejednokrotnie, że osoby potrzebujące mogą zawsze na Was liczyć.

< Dodane przez szkola dnia 20 lutego 2016 20:42 >