Dla Babci i Dziadka

23 stycznia 2015 r., uczniowie klasy IIA świętowali wspólnie z najbliższymi Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały na tą uroczystości wiele atrakcji dla swoich najbliższych. Najpierw śpiewały, recytowały wiersze i tańczyły. Gości byli bardzo wzruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy zostały nagrodzone licznymi brawami. Kolejną atrakcją były własnoręcznie wykonane portrety dziadków i upominki wręczone podczas składania życzeń. Babciom i dziadkom tak bardzo podobały się ich portrety wykonane przez wnuczęta, że zapragnęli zabrać je na pamiątkę.
Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej, serdecznej atmosferze.

< Dodane przez szkola_admin dnia 23 stycznia 2015 14:10 >