Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

W środę 12 października w Hali Sportowej ZS w Brudzewie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym . W rozgrywkach brało udział 8 zespołów dziewcząt i 9 zespołów chłopców z naszego powiatu. Zawody przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników przez opiekunów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas sportowych VI b i Vb. Drużyna chłopców w składzie: Patryk Cieślak, Mateusz Romke i Jakub Kotoński w swojej grupie zmierzyli się z drużyną SP5 Turek i SP Boleszczyn.  Natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Zieniewicz, Patrycja Szewczyk i Roksana Biernacka zmierzyła się z drużyną SP Galew i gospodarzem zawodów SP Brudzew . Zwycięstwo zakwalifikowało nasze dziewczęta do półfinału, gdzie zmierzyły się z SP Słodków, SP Koźmin i SP Boleszczyn . Ostatecznie dziewczęta zajęły IV miejsce. Tenis stołowy to nie tylko gra fizyczna, ale też psychologiczna. Oprócz odbijania piłeczki trzeba przewidywać ruchy przeciwnika i samemu starać się być nieprzewidywalnym. Gratulujemy wszystkim zawodnikom uczestnictwa w zawodach. Opiekunowie drużyn: Anna Grzelak i Zbigniew Zieliński.

< Dodane przez szkola dnia 15 października 2016 17:41 >