Dzień Teatru

Dnia 27.03.2024r. obchodzony jest ,,Dzień Teatru”, z tej okazji w naszej szkole zorganizowany został konkurs ph. ,,MOJA BAJKOWA KUKIEŁKA”. Do konkursu zaproszeni zostali uczniowie klas I – III wraz z rodzicami. Zadaniem było wykonanie przez dzieci z pomocą rodziców kukiełki do bajki pt. ,, Czerwony Kapturek” lub ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań teatrem oraz literaturą dla dzieci, rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzenie wyobraźni, zachęcanie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu. W odpowiedzi na konkurs wpłynęło wiele bardzo ciekawych i niepowtarzalnych prac. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną kreatywnością. Jury wyłoniło zwycięzców oraz przyznało nagrody i wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

< Dodane przez szkola dnia 3 kwietnia 2024 20:19 >