Ferie zimowe za nami – działo się …

Zakończyliśmy drugi turnus zimowiska, podczas którego uczestnicy aktywnie spędzali czas. Program był pełen różnorodnych atrakcji, obejmujących zwiedzanie kina, udział w seansie filmowym oraz uczestnictwo w warsztatach mydełkowych, ceramicznych i lampionowych. Ponadto, dzieci wzięły udział w kreatywnych zabawach z Lego oraz w fascynującej grze wielkoformatowej, przybliżającej historię Turku. W trakcie zimowiska nie brakowało też zajęć tematycznych z udziałem przedstawicieli straży pożarnej oraz pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Warto również wspomnieć o licznych zajęciach sportowych, relaksie na basenie oraz różnorodnych zabawach integracyjnych, grach edukacyjnych i planszowych. Wszystkie te aktywności dostarczyły dzieciom niezapomnianych chwil radości i pozytywnych przeżyć podczas zimowego wypoczynku.

< Dodane przez szkola dnia 25 lutego 2024 12:51 >