Finał „Orlik Cup”

W poniedziałek 11 maja na Orliku przy ZST w Turku zmierzyły się cztery najlepsze szkoły z powiatu tureckiego w piłce nożnej w finale turnieju „Orlik Cup”, w tym nasza szkoła reprezentowana przez: Patryka Chojnackiego, Miłosza Marcinkowskiego, Kacpra Krzyżostaniaka, Szymona Mielczarka, Szymona Walczaka, Miłosza Łukasika, Szymona Janickiego, Marcela Wojciechowskiego, Jasia Grzesika i Kacpra Baranowskiego. Nasza szkoła po wygranych dwóch pierwszych meczach z SP Przykona 4:2 i SP Malanów 3:0 w meczu o pierwsze miejsce zagrała z SP Tuliszków. Po zaciętym i bardzo widowiskowym meczu niestety przegraliśmy 0:2 i w klasyfikacji końcowej zajęliśmy II miejsce. Zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia za rok, tym bardziej, że większość naszych uczniów grała przeciwko zawodnikom rok i dwa lata starszym. Opiekun: Stanisław Mikołajczyk.

< Dodane przez szkola dnia 15 maja 2015 22:46 >