Ib w Castoramie

W dniu 26.09.2016 r. uczniowie klasy Ib uczestniczyli w warsztatach Majsterkowo organizowanych przez Castoramę w Koninie. Głównym celem warsztatów było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych oraz zwiększenie wiedzy i świadomości ekologicznej. Dzieci podczas zajęć technicznych pod kierunkiem pracowników Castoramy wykonały skrzyneczki z drewna. Każdy uczeń otrzymał zestaw drewnianych elementów, które po połączeniu za pomocą gwoździ ozdobił wg własnego pomysłu. Na koniec warsztatów zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie, a za wykonane zadania uczniowie otrzymali drobne upominki oraz własnoręcznie wykonane skrzynki na różnorodne drobiazgi.

< Dodane przez szkola dnia 27 września 2016 21:25 >