III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Dnia 07.12.2015 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słodkowie odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Kulturze Krajów Anglojęzycznych. Była to bardzo dobra okazja do zachęcenia uczenia się języków oraz poznawania kultury, historii i obyczajów innych krajów. Startowało 14 szkół z powiatu Tureckiego. Konkurs składał się z dwóch części. Podczas pierwszej uczniowie pisali test sprawdzający wiedzę o kulturze, historii i obyczajach krajów anglojęzycznych. Druga część to konkurs na najlepszą scenkę w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Lament z klasy 6c, która zajęła I miejsce z części sprawdzającej wiedzę o kulturze i historii krajów anglojęzycznych. Natomiast scenkę bardzo ładnie zagrały Natalia Kośla oraz Aleksandra Solińska z klasy 4c. Uczennice do konkursu przygotowywał p. Paweł Grzelak.

< Dodane przez szkola dnia 10 grudnia 2015 16:42 >