Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016 roku po wakacyjnej przerwie w Szkole Podstawowe nr 4 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość odbyła się na boisku szkolnym, na którym zgromadziła się cała społeczność .
Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewano Hymn Szkoły. Tradycyjnie, w tym szczególnym dniu głos zabrała pani dyrektor – Maria Kukulska, która gorące słowa powitania skierowała w stronę uczniów, rodziców oraz grona pedagogicznego. Uczciliśmy minutą ciszy 77 rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz bohaterów, którzy stanęli w obronie Ojczyzny. Równie serdecznie powitała przybyłych na tę uroczystość gości, przedstawiciel Urzędu Miasta, radna Mariola Pacześna, życząc uczniom przyjemności i satysfakcji ze zdobywania wiedzy, rodzicom zadowolenia z sukcesów swoich pociech, a nauczycielom wielu ciekawych pomysłów. Następnie głos zabrała pani wicedyrektor Wioletta Fibich, która przedstawiła organizację roku szkolnego i nazwiska wychowawców.
Gromkimi brawami zostali nagrodzeni uczniowie, którzy wystąpili w części artystycznej. Przedstawili oni układy taneczne, piosenki i wiersze, które pozwoliły powspominać wakacje, ale również przypomnieli o czekających na nas obowiązkach w nowym roku szkolnym. Po zakończeniu oficjalnych uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

< Dodane przez szkola dnia 1 września 2016 16:40 >