„Iskierka” w kinie Helios

16 czerwca 2015 r. najstarsi członkowie zespołu teatralnego „Iskierka” uczestniczyli w wyjeździe do Konina. Głównym celem eskapady było kino Helios w Galerii nad Jeziorem, gdzie obejrzeliśmy film S. Spielberga „Jurassic World”. Następnie byliśmy w Mc Donaldzie i w Ferio. Do Turku wróciliśmy w świetnych humorach, pełni niezapomnianych wrażeń. Było nam też nieco smutno, bo nasza trzyletnia współpraca dobiegła końca i pewnie już nie będzie okazji, by spotkać się w takim składzie i porozmawiać o naszych sukcesach/porażkach scenicznych.
Wyjazd ufundowała dyrektor szkoły pani M. Kukulska. Była to nagroda za trzyletnią pracę zespołu, który nie tylko przygotowywał przedstawienia teatralne wystawiane w szkole i w zaprzyjaźnionych instytucjach, ale również ważniejsze uroczystości szkolne, w tym m. in. obchody 35-lecia szkoły.
Na „Iskierkę” można liczyć w każdej sytuacji. Żal więc się rozstawać z jej najstarszymi członkami.

< Dodane przez szkola dnia 19 czerwca 2015 16:25 >