KANGUR 2016

17 marca 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR 2016”. Znamy już wyniki konkursu! W kategorii ŻACZEK wyróżnienie otrzymali: Antoni Krysztoforski, Julia Łukasik, Zuzanna Chrostek, Aleksandra Skała, Roksana Krucka, w kategorii MALUCH: Bartosz Majda, Konrad Lament, Filip Kaźmierczak, Wiktoria Szymańska, kategorii BENJAMIN: Natalia Baranowska, Mikołaj Antczak, Sara Buchali i Szymon Mielczarek.
Głównym celem konkursu jest szeroka popularyzacja matematyki. „Kangur” w niezawodny sposób integruje dzieci i młodzież całego świata, bowiem w tym samym dniu uczniowie wielu krajów rozwiązują te same zadania.
Uroczystość podsumowania konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 14 czerwca 2016 r. w Koninie. Gratulujemy osiągniętych wyników. Życzymy dalszych sukcesów matematycznych!

< Dodane przez szkola dnia 11 maja 2016 20:37 >