Klasa Vb na rajdzie rowerowym „Pieczonego ziemniaka”

W tegorocznym XII Integracyjnym Rajdzie Pieczonego Ziemniaka organizowanym przez PTTK, naszą szkołę reprezentowała klasa Vb, która z wychowawcą Maciejem Sobolewskim, rodzicami i opiekunami wybrała się na rajd rowerowy liczący ponad 30 km. Wyruszyli wczesnym rankiem spod naszej szkoły, aby dotrzeć na 10:30 do Galewa na rozpoczęcie właściwego rajdu. Pogoda dopisała, dlatego uśmiech i dobry humor towarzyszyły uczestnikom cały czas. Po zameldowani się na starcie, wszyscy wyruszyli w malowniczą trasę prowadzącą przez boczne polne drogi, pagórki i piękne leśne szlaki. Mimo zmęczenia, klasa piąta zameldowała się na mecie w pełnym składzie i zabrała się za pałaszowanie pysznych ziemniaków.
Przy okazji rajdu, panu Maciejowi Sobolewskiemu zostały wręczone uprawnienia i odznaka Przodownika Turystyki Kolarskiej przyznawane przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.

< Dodane przez szkola dnia 4 października 2016 8:06 >