Kochanym babciom i dziadkom …

5 lutego 2016 r. odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość. Uczniowie klasy Id zaprosili swoje babcie i dziadków z okazji ich święta. Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. W magicznej atmosferze dzieci przekazały swe uczucia dziadkom w wierszach, piosenkach i tańcu. Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Ogromną niespodzianką były wykonane również przez dzieci portrety dziadków, na których goście musieli się rozpoznać. Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze. Wszyscy bawili się wesoło przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

< Dodane przez szkola dnia 8 lutego 2016 13:57 >