Godło
Kontakt
Sportowa 9,62-700 Turek
tel/fax (63) 278 43 60
e-mail sp4turek@gazeta.pl

Konkurs fotograficzny „Piękno przyrody wokół nas”

27.05.22 r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pod hasłem „Piękno przyrody wokół nas” . Celem konkursu było zwrócenia uwagi na piękno otaczającej nas przyrody oraz jej ochrony., rozbudzenie zainteresowania przyrodą. W konkursie brali udział uczniowie klas piątych i szóstych . Fotografie wykonane przez uczniów zostały zaprezentowane na wystawie. Uczniowie oraz nauczyciele , po obejrzeniu wystawy oddawali głosy na wybrane przez siebie zdjęcie. Zwycięzcami zostali : I miejsce – Zuzanna Pękacz klasa Va, II miejsce Michalina Kubacka Vd, III miejsce – Jan Michalak Vd oraz Berenika Chojnacka Vc. Serdecznie gratulujemy!

< Dodane przez szkola dnia 1 czerwca 2022 22:35 >