Konkurs na kartę świąteczną

Uczniowie z klas młodszych z wielkim entuzjazmem uczestniczyli w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną. Jury było zachwycone pracami konkursowymi, gdyż uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością oraz doborem różnorodnych technik i sposobów wykonania. Ponadto zaprezentowali talent językowy, gdyż potrafili zredagować życzenia w języku obcym. Najładniejsze kartki świąteczne zostały wysłane do szkoły w Maddaloni-Caserta we Włoszech, z którą od kilku lat nasza szkoła współpracuje. Ocenie podlegała estetyka, inicjatywa artystyczna, pomysłowość oraz poprawność językowa. Pomysłodawcą tego konkursu była pani Emilia Szymaniak-Majda oraz pani Karina Lament, która jest koordynatorem współpracy ze szkołą we Włoszech.  Jury wyłoniło następujących zwycięzców: kategoria angielska (1 miejsce Remigiusz Sobczak – kl. IIa, 2 miejsce Karolina Woźniak – kl. IId, 3 miejsce Marcelina Filipiak – kl. IIIa oraz wyróżnienie dla Michała Jasnowskiego – kl. Id. Kategoria niemiecka (1 miejsce Zofia Jesiołowska – kl. Ie, 2 miejsce Maja Rembowska – kl. IIb, 3 miejsce Julia Łukasik – kl. IIb oraz wyróżnienie dla Julii Litwin – kl. IIb. Serdecznie gratulujemy.

< Dodane przez szkola dnia 22 grudnia 2015 23:23 >