Konkurs na kartkę świąteczną w języku obcym

Święta to magiczny czas, pełen przyjaznej atmosfery, otwierający ludzkie serca i będący okazją do składania bliskim serdecznych życzeń. Taką możliwość mieli uczniowie klas I-III którzy wzięli udział  w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną w języku angielskim oraz niemieckim. Wykazali się oni nie tylko zdolnościami artystycznymi, ale również językowymi. Jury miało nie lada zadanie wyłonić zwycięzców. Wygrały jednak osoby, które spełniły wszystkie kryteria, jakim podlegała ocena: walory artystyczne, inicjatywa, estetyka wykonania, poprawnosć językowa oraz własny wkład pracy. Zwycięzcami okazali się: kategoria j. niemiecki: I miejsce – Martyna Piechota 2b, II – Seweryn Trzmielewski – 2b, III – Amelia Tutaj 1b; kategoria j. angielski: I miejsce – Natalia Cybulska 2c, II – Jakub Małolepszy 1c, III – Agata Kwolek 1c.

< Dodane przez szkola_admin dnia 29 grudnia 2014 15:44 >