Kto pływanie trenuje, ten zdrowie szanuje

12 listopada 2015 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie programu bezpłatnej nauki pływania dla dzieci 5 i 6 letnich, zainicjowanego przez Burmistrza Miasta Turku Romualda Antosika. Hasłem przewodnim spotkania było „Kto pływanie trenuje, ten zdrowie szanuje”. Dzieci przez 5 tygodni uczęszczały na kurs pływania prowadzonego przez instruktorów p. Zbigniewa Zielińskiego oraz Jacka Lubasa. Burmistrz pogratulował dzieciom ukończenia kursu, podkreślając korzyści dla zdrowia i zachęcał je do kontynuowania nauki. Publiczność z wielką przyjemnością obejrzała „czekoladowy taniec” w wykonaniu uczennic z kl. IIB oraz występ dzieci z koła tanecznego. Miłym akcentem było podziękowanie złożone przez dzieci, które wyraziły swoją wdzięczność i wręczyły Burmistrzowi kwiaty.

< Dodane przez szkola dnia 15 listopada 2015 23:50 >