„Mały Mistrz”

Klasa 1a od 1 września 2015 roku przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Mały Mistrz”, którego celem jest poprawa stanu zdrowia i sprawności fizycznej uczniów, promowanie nowych, atrakcyjnych form zajęć ruchowych zgodnych z nową podstawą programową oraz zachęcenie uczniów do podejmowania nowych form aktywności fizycznej. Na zajęciach z wychowania fizycznego i edukacji zdrowotnej uczniowie będą mogli opanować określone umiejętności i wiadomości z poszczególnych bloków: Rowerzysta-Turysta, Gimnastyk-Tancerz, Saneczkarz-Narciarz-Łyżwiarz, Piłkarz, Lekkoatleta, Pływak-Wodniak. Po opanowaniu kolejnych sprawności i umiejętności ruchowych dzieci otrzymują odznakę, którą wklejają do specjalnej legitymacji. Zdobywca kompletu sprawności otrzymuje tytuł Małego Mistrza.

< Dodane przez szkola dnia 10 grudnia 2015 15:35 >