Mecz przyjaźni – lekcja kibicowania dla SP4

26 września 2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 z klas III, IV, V, VI, w tym z klas sportowych odpowiedzieli na zaproszenie Lecha Poznań i wybrali się wraz z opiekunami i rodzicami na mecz Lech Poznań – Arka Gdynia. Była to już kolejna akcja poznańskiego klubu ph. „Kibicuj z klasą”. 105 uczniów, rodzice i opiekunowie zasiedli na Stadionie „Inea” by kibicować drużynie „Lecha Poznań”. Na stadionie było około 18 tys. zaproszonych dzieci i 20 tys. kibiców grających drużyn. Celem akcji było krzewienie miłości do piłki nożnej wśród młodych ludzi oraz kultury kibicowania. Pomimo wyniku 0:0 szczególne słowa uznania należą się fanom obu drużyn. Oprawa meczu zorganizowana przez kibiców zrobiła ogromne wrażenie na dzieciach- efekty dymne, grupowy śpiew, chóralne okrzyk odegrały niesamowitą rolę podczas imprezy. Fani sportu wzorowo, kolorowo i na wesoło pokazali młodym kulturę kibicowania. Niedzielne popołudnie było pełne niezapomnianych piłkarskich emocji.

< Dodane przez szkola dnia 27 września 2016 19:09 >