Mikołajkowa podróż do Nibylandii…

We wtorek, 8 grudnia 2015 roku, uczniowie klasy IV a, IV c i VI b wyjechali do Kalisza. Dla uczniów klas czwartych wycieczka odbyła się w ramach obchodzonych dwa dni wcześniej mikołajek. Celem podróży było kino Helios i udział w projekcji filmu pt. „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”. Film dostarczył niezapomnianych wrażeń tym bardziej, że można było go obejrzeć w 3D. Przez 120 minut uczniowie śledzili niezwykłe przygody głównego bohatera, Piotrusia, jego wędrówkę po zaczarowanej krainie i szczęśliwe zakończenie, które u wielu wywołało łzy wzruszenia. Następnie udali się na posiłek do znajdujących się w Galerii Amber punktów gastronomicznych, w których każdy mógł zamówić wybrany przez siebie posiłek. Na koniec podziwiali piękny, świąteczny wystrój tego miejsca, który utrwalili na pamiątkowych zdjęciach.

< Dodane przez szkola dnia 11 grudnia 2015 23:12 >