Mikołajkowa wycieczka

Wspaniałym prezentem z okazji mikołajek była dla uczniów klasy Id i IIb wycieczka w dniu 7 grudnia do Centrum Edukacji i Rozrywki „Mikroskala” w Koninie. Niespodziankom w tym dniu nie było końca. Już w autokarze Mikołaj przywitał dzieci i obdarował je słodkimi niespodziankami. W Centrum czekały na nie interaktywne makiety przedstawiające: sceny z filmów, historii Polski i świata, zjawiska przyrodnicze, stacje kolejki. Niesamowite emocje wzbudziła u dzieci projekcja filmu w kinie w systemie 6D, oraz w „kapsule czasu”. W Mikroskali pod czujnym okiem Mikołaja uczestnicy wycieczki wzięli udział w warsztatach technicznych i wykonywali postać z popularnej gry Minecraft z drewnianych elementów. Atrakcją były również zabawy przy muzyce oraz gry i zabawy konstrukcyjne. Największą jednak frajdę sprawił dzieciom pobyt w sali zabaw Kinder Fun. Wspólna zabawa połączona z edukacją długo pozostanie w pamięci najmłodszych.

< Dodane przez szkola dnia 8 grudnia 2015 16:21 >