Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W piątek 23 września na stadionie w Russocicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Istotą wszystkich biegów sztafetowych jest przebiegnięcie z pałeczką sztafetową określonego dystansu w tym wypadku 800 m. kolejno przez wszystkich biegaczy zespołu, który w przypadku szkół podstawowych składał się z 8 zawodników. Biegi sztafetowe należą do najpiękniejszych, ale zarazem najtrudniejszych konkurencji lekkoatletycznych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Zieniewicz, Aleksandra Szelągowska, Roksana Biernacka, Amelia Rosiak, Zuzanna Grzelka, Aleksandra Solińska, Aleksandra Gronostaj, Abigail Chmielewska, Marika Borowiak, która zajęła IV miejsce w powiecie. Drużyna chłopców w składzie: Patryk Cieślak, Jakub Graczyk, Jakub Kotoński, Marcin Rygiert, Paweł Peruga, Sebastian Szmajda, Mateusz Romke, Kacper Tarkowski uplasowała się na VIII miejscu w powiecie. Opiekunowie drużyn: Anna Grzelak i Zbigniew Zieliński.

< Dodane przez szkola dnia 25 września 2016 20:34 >