Najlepsi w mieście

Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku była gospodarzem Mistrzostw Miasta Turku w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy reprezentujący naszą szkołę okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie swoje mecze i tym samym będą reprezentowali Turek w Finale Mistrzostwa Powiatu Tureckiego, który rozegrany zostanie 25 lutego.
Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Martyna Jaroma, Kornelia Janczak, Daria Pogoda, Zuzanna Arent, Nikola Choja, Nikola, Kinga Piskuła, Patrycja Szewczyk, Dominika Zieniewicz, Julia Lubas, Roksana Biernacka, Julia Urbanowska (opiekunowie: Iwona Kustosz, Anna Grzelak). Skład chłopców: Kacper Baranowski, Norbert Baranowski, Jan Grzesik, Miłosz Marcinkowski, Jakub Orligóra, Przemysław Kosobudzki, Maksymilian Mokrowiecki, Bartosz Rygiert, Miłosz Groblica, Miłosz Łukasik (opiekun: Jerzy Urbańczyk).

< Dodane przez szkola dnia 14 lutego 2016 15:57 >