Olimpiada Wiedzy Archimedes Polonica. Plus/ Historia.Plus

Uczniowie klas IV-VI ponownie spróbowali swoich sił w XIV edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Polonica.Plus. 30 października 2016 r. 31 uczestników konkursu przystąpiło do rozwiązywania testu , który zawierał pytania z różnych działów języka polskiego. Dużą wiedzą polonistyczną wykazali się wszyscy uczestnicy a 10 z nich uzyskało tytuł LAUREATA. Są to następujący uczniowie: laureat II stopnia 92/100 – Nikola Zając – IVc, laureaci III stopnia 88/100 – Mikołaj Antczak – VIb, Filip Kaźmierczak – IVb, Aleksandra Solińska – IVc, laureaci IV stopnia 84/100 to: Aleksandra Ziętek – VIb, Jakub Bartosik – IVb, Wiktoria Szymańska – IVb, Aleksandra Gronostaj – IVc, laureaci V stopnia 80/100 – Maciej Kmieciak – VIb i Amelia Pietrzak – IVc. Tego samego dnia 24 uczniów naszej szkoły mogło się zmierzyć z testem zadań historycznych, przystępując do Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus. Siedmioro z nich uzyskało tytuł laureata. Najwyższy wynik i tytuł laureata z wyróżnieniem 100/100 uzyskało dwoje uczniów: Hubert Maciejewski i Katarzyna Perlińska – Va. Kolejnymi laureatami zostali: laureat II stopnia 92/100 – Aleksandra Szelągowska – Vb, laureaci III stopnia 88/100 – Aleksandra Ziętek – VIb, Maria Jędrzejewska – IVb, laureaci V stopnia 80/100 – Abigail Chmielewska – Vc i Filip Kaźmierczak – IVb.  Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w poszerzaniu wiedzy humanistycznej.

< Dodane przez szkola dnia 9 stycznia 2016 17:23 >