Pierwszy tydzień ferii zimowych w Czwórce

Okres ferii to czas wypoczynku i relaksu. Grupa 30 dzieci spędziła ten czas na zorganizowanych w szkole zimowiskach. Na uczniów czekały liczne atrakcje. W poniedziałek byliśmy z wizytą w kinie na projekcji filmu „Ekipa z dżungli- misja ratunkowa”. Krótko przed seansem dzieci miały możliwość zwiedzania kina. Ponadto dzieci uczestniczyły w warsztatach lampionowych, warsztatach z ceramiki oraz zdobienia mydełek. Zajęcia z Lego również cieszyły się wielkim zainteresowaniem uczestników wypoczynku. Na koniec zorganizowano dla dzieci wielkoformatową grę miejską z zagadkami o naszym mieście. Zabawy w sali gimnastycznej oraz ruch na świeżym powietrzu stanowiły również element naszego czynnego wypoczynku.

< Dodane przez szkola dnia 17 lutego 2024 21:18 >