Piknik rodzinny dla uczniów i rodziców klasy 1d

17 czerwca uczniowie klasy 1d, ich rodziny i wychowawczyni Anna Haładyn spotkali się na pikniku w Gospodarstwie Agroturystycznym Lolek. Dzieci przygotowały dla swych rodziców niespodziankę z okazji nadchodzącego Dnia Ojca i minionego Dnia Matki. Swe uczucia wyraziły wierszem i piosenką, po czym zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy. Był przebierany taniec, wyścigi na wesoło i zabawa w „mumie”. Była również niespodzianka dla pani: słoneczniki, które dzieci wręczyły jej w podziękowaniu za trud jaki włożyła w ich wychowanie. Po wspólnym biesiadowaniu przy stole i ognisku były również atrakcje dla dzieci: przejażdżki konne, zwiedzanie mini zoo, malowanie na drewnie. Zarówno dzieci, jak i dorośli, bawili się wspaniale. Wspólnie spędzone chwile na długo zostaną w ich pamięci.

< Dodane przez szkola dnia 20 czerwca 2016 22:57 >