Podchody drugoklasistów

16 września w Tygodniu Sportu klasy IId i IIe zorganizowały podchody. Zabawa miała na celu rozwijanie sprawności fizycznej , refleksu oraz umiejętności matematycznych zdobytych na lekcjach. Terenem zabawy było osiedle Spółdzielców. Uciekający – uczniowie klasy IId przygotowali dla swych rówieśników iście harcerskie zadania: szyfry, zagadki logiczne, zadania sportowe. Szukający uważnie obserwowali otoczenie, by nie przegapić żadnych znaków wskazujących drogę i pozostawionych listów. Z ciekawością odczytywali i sprawnie wykonywali przygotowane dla nich zadania. Było bardzo wesoło. Wszyscy wspaniale się bawili, a przy okazji nabyli umiejętność stosowania i przestrzegania określonych reguł gry oraz wdrożyli się do pracy zespołowej.

< Dodane przez szkola dnia 19 września 2016 19:38 >