Rajd Turystyczno-Przyrodniczy

10 maja uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w rajdzie organizowanym przez PTTK. Tym razem był to Rajd Turystyczno-Przyrodniczy. Zaplanowano 3 trasy – pieszą i dwie rowerowe. Dzieci wraz z rodzicami wybrali trasę pieszą o długości 5 km. O godz. 10.00 wyruszyliśmy sprzed Szkoły Podstawowej w Żukach aby pokonać drogę do Kaczek Średnich. Na mecie czekał na nas gorący posiłek. Po krótkim odpoczynku otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i udaliśmy się na Wystawę Rolniczo-Ogrodniczą. Tam dla dzieci przygotowano atrakcje w postaci dmuchanego zamku, zjeżdżalni i karuzeli. Rajd uważamy za bardzo udany, pogoda nam dopisała i humory również. Kolejnym rajd już niebawem, czekamy na niego z niecierpliwością.

< Dodane przez szkola dnia 13 maja 2015 10:11 >