Rewia talentów

„Nie można pytać życia o sens, można mu tylko sens nadać… Cała wielkość naszej przygody polega na życiu, które przychodzi do nas z pustymi rękoma, lecz opuścić nas może wzbogacone i przekształcone.” Tymi słowami 13 maja 2015 r. zostali przywitani uczestnicy i widownia na corocznej imprezie, która odbywa się w naszej szkole pod nazwą „REWIA TALENTÓW”. Jej celem jest zaprezentowanie młodych ludzi, którzy tak jak mówi cytat, swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życia, ale także życie swojego otoczenia. Tak było i tym razem. Uczestnicy rewii wystąpili w różnych prezentacjach: tanecznych, wokalnych, muzycznych, recytatorskich i plastycznych. Swym występem porwali i zachwycili publiczność, która reagowała żywiołowo. Dopingowała, oklaskiwała i wspierała jak tylko mogła młodych wykonawców, doceniając ich odwagę i talent. Każdy z występujących otrzymał pozytywny komentarz od „szkolnych ekspertów”, którzy na wzór jurorów telewizyjnego show w zabawny sposób opisywali swoje emocje i wrażenia. Uroczystość przebiegała w radosnej, miłej atmosferze, wszyscy jej uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i słodyczami.

< Dodane przez szkola dnia 16 maja 2015 10:08 >