Ślubowanie pierwszoklasistów

W piątek 7 października miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły, a następnie zaprezentowali program artystyczny. Potem był słodki poczęstunek. Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

< Dodane przez szkola dnia 10 października 2016 17:04 >