Spełniliśmy marzenia – SZLACHETNA PACZKA

W tym roku po raz trzeci nasza szkoła przystąpiła do akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja realizowana od kilku lat przez Stowarzyszenie WIOSNA, która dociera z pomocą do rodzin najbardziej potrzebujących, starszych, samotnych, rodzin wielodzietnych. Tym razem przygotowaliśmy paczkę dla schorowanej kobiety samotnie wychowującej córkę. W akcję zaangażowali się zarówno nauczyciele, jak i uczniowie oraz ich rodzice. Wsparciem przy przygotowywaniu paczki byli sponsorzy, na których zawsze możemy liczyć: Firma „Elektrokabel”, Sun Garden, PGKiM, Jubiler Gioo, sklep obuwniczy Miętkiewicz, Firma Art.-Bud, Firma Unicorn. W szlachetnej paczce znalazły się artykuły żywnościowe, chemiczne, odzieżowe oraz koce, kołdry i poduszki. Specjalnym prezentem okazała się pralka automatyczna i bojlerem, które były marzeniem obdarowanej i sprawiły jej wielką radość.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w tak szlachetne działania. Wspólnie przygotowaliśmy paczkę, która obdarowanym sprawiła wiele radości. Jesteśmy pewni, że tegoroczne święta będą dla Nich szczęśliwym czasem.

< Dodane przez szkola dnia 22 grudnia 2015 23:27 >