Stowarzyszenie AZYL w rywalizacji sportowej

W dniu 12 października Stowarzyszenie Świetlic Profilaktyczno-Wychowawczych AZYL pod patronatem Burmistrza Miasta Turku zorganizowało I Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych z udziałem dzieci ze świetlic profilaktyczno-wychowawczych. Drużyny trzech szkół podstawowych rywalizowały w walce  o honorowy puchar – I miejsce SP1, II miejsce SP5, III miejsce SP4. Zawodnicy wykazali się ogromnym zapałem sportowym, umiejętnością gry w zespole i wysoką kulturą współzawodnictwa. Puchary oraz dyplomy dla najlepszego bramkarza, piłkarza i strzelca wręczył Burmistrz Miasta Turku pan Jerzy Kurzawa, który zachęcał dzieci do dalszej pracy nad podnoszeniem kondycji fizycznej i rewanżu.
Wspólna zabawa sportowa była możliwa dzięki przychylności Gminy Miejskiej Turek w realizacji zadania publicznego pn. „Prowadzenie świetlic profilaktyczno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży…”.

< Dodane przez szkola dnia 15 października 2016 18:20 >