Stypendia Burmistrza Miasta Turku

Z roku na rok rośnie liczba stypendystów naszej szkoły. Uzyskali oni średnią z ocen 5,2 i powyżej, wzorowe zachowanie, byli laureatami licznych konkursów przedmiotowym o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim. Podczas niedzielnej uroczystości 11 września 2016 r., która odbyła się na turkowskim rynku pod hasłem „Sztuka na ulicy” mogliśmy poznać nazwiska aż 25 stypendystów z „Czwórki”. Dla porównania w roku ubiegłym stypendia otrzymało 16 uczniów. W gronie nagrodzonych 13 uczniów to nasi absolwenci, od września kontynuujący naukę w gimnazjum. Uroczystego wręczenia dokonał burmistrz Romuald Antosik, który pogratulował stypendystom oraz ich rodzicom dotychczasowych sukcesów. Tegoroczni stypendyści naszej szkoły to: Antczak Mikołaj, Baranowska Natalia, Buchali Sara, Chmielewska Abigail, Cieślak Patryk, Gaj Nikola, Gromada Agnieszka, Grzelak Aleksandra, Janczak Kornelia, Jasnowska Julia, Kmieciak Maciej, Kowalczyk Mateusz, Kupińska Kinga, Lament Natalia, Łukasik Miłosz, Maciejewski Hubert, Mielczarek Szymon, Mokrowiecka Martyna, Nowak Julia, Perlińska Katarzyna, Piskuła Kinga, Szelągowska Aleksandra, Urbaniak Justyna, Zieniewicz Dominika, Ziętek Aleksandra. Nagrodzeni uczniowie potwierdzają wysoką jakość szkoły, zaangażowanie nauczycieli i rodziców w edukację dzieci. Dla uczniów to nagroda za ich sumienną pracę ale również motywacja do dalszej pracy i coraz lepszych wyników. Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

< Dodane przez szkola dnia 13 września 2016 20:54 >