Sukces naszych uczniów

Sukces naszych uczniów w konkursie „Historia i dzień dzisiejszy naszego miasta”
Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć trójki naszych uczniów z klasy 6d: Lenki Niestatek, Nadii Krótkiewicz i Franka Małka, którzy wzięli udział w miejsko – gminnym konkursie „Historia i dzień dzisiejszy naszego miasta” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Turku. Nasza drużyna zdobyła w konkursie I miejsce, a sam konkurs był niezwykłą okazją do zgłębienia historii naszego miasta oraz obecnych jego walorów. Zmagania drużynowe składały się z kilku wymagających rund, podczas których uczestnicy musieli wykazać się zarówno wiedzą historyczną, umiejętnościami analitycznymi, jak i spostrzegawczością. Dzięki zaangażowaniu i wysiłkowi Lenki, Nadii i Franka, nasza szkoła mogła cieszyć się zasłużonym zwycięstwem w tym prestiżowym konkursie. Ich sukces nie tylko potwierdza ich zaangażowanie w naukę, ale także pokazuje, jak ważne jest zdobywanie wiedzy o naszej społeczności lokalnej. Gratulujemy jeszcze raz naszym zdolnym uczniom oraz pani Marcie Ryczyńskiej, która ich wspierała i motywowała w trakcie przygotowań do konkursu. Jesteśmy pewni, że ich osiągnięcia będą inspiracją dla innych uczniów naszej szkoły.

< Dodane przez szkola dnia 3 kwietnia 2024 21:30 >