Sukces w konkursie historycznym

Uczniowie naszej szkoły sprawdzali swoją wiedzę w XVI edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus-Historia.Plus. W gronie startujących siedmioro uzyskało tytuł laureata I-V stopnia, są to: Hubert Maciejewski, Katarzyna Perlińska, Aleksandra Szelągowska, Aleksandra Ziętek, Maria Jędrzejewska, Abigail Chmielewska i Filip Kaźmierczak. Dwoje uczniów, Kasia Perlińska i Hubert Maciejewski, uzyskując maksymalną liczbę punktów 100/100 otrzymało wyróżnienie w tym konkursie i brało udział w losowaniu nagród głównych. W gronie szczęśliwców znalazł się Hubert Maciejewski, który otrzymał liczącą 20 tomów Wielką Encyklopedię Oxford. To ogromny sukces dla ucznia i dodatkowe wyróżnienie za wysoki poziom wiedzy historycznej. Nagrody zostały wręczone 15 stycznia podczas Apelu Laureata podsumowującego osiągnięcia uczniów naszej szkoły. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w poszerzaniu wiedzy historycznej.

< Dodane przez szkola dnia 15 stycznia 2016 21:00 >