„Szlachetna Paczka” w naszej szkole

W tym roku po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja realizowana od kilku lat przez Stowarzyszenie WIOSNA, która dociera z pomocą do rodzin najbardziej potrzebujących, starszych, samotnych, rodzin wielodzietnych.
Tym razem przygotowaliśmy paczkę dla starszego, schorowanego pana. W akcję zaangażowali się zarówno nauczyciele, jak i uczniowie oraz ich rodzice. W krótkim czasie zgromadziliśmy duże ilości produktów spożywczych, artykułów chemicznych i odzieżowych. Została zakupiona m.in. kurtka, buty, koc, pościel co sprawiło obdarowanemu wiele radości. Specjalnym prezentem była wersalka kołdra, poduszka zasponsorowana przez Firmę Sun Garden. Starszy pan otrzymał również zegarek męski ufundowany przez salon jubilerski GIOO Basińscy.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w tak szlachetny cel. Spełniając marzenia osoby potrzebującej przekonaliśmy się, że przyjemniej jest dawać niż brać.

< Dodane przez szkola_admin dnia 19 grudnia 2014 19:20 >